UM_Park
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Ultrasonograf z serduszkiem WOŚP. I anioł w Legnicy

Przez   /   30/01/2018  /   No Comments

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy poinformowała wczoraj na Facebooku o przekazanym na ręce doktora Wojciecha Kowalika ultrasonografie dla Oddziału i Poradni Kardiologii Dziecięcej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy. Momentalnie zaroiło się od komentarzy rodziców, którym pan doktor uratował dziecko. 

“Zawsze staramy się pomagać tym lekarzom, którzy leczą z powołaniem!” – napisała Fundacja WOŚP. Resztę dopisali pacjenci doktora Kowalika. Trudno się nie wzruszyć.

“To najlepszy lekarz na świecie. Uratował nam syna, miał 820 gram: – napisał tata Kamila Wawruch, najmniejszego na świecie wcześniaka podłączonego do sztucznej nerki.

Agata Wesołowska: “Wspaniały człowiek – nasz Anioł!!! Dzięki Panu doktorowi nasza Ola jest radością każdego dnia i niezwykłym szczęściem. Uratował ją i jej serduszko. Skrajny wcześniak z 1 punktem Apgar. Wdzięczni do końca życia.”

Monika Gozdek: :Nasz cudowny i wspaniały Anioł. Będę do końca życia wdzięczna Doktorowi i jego całemu personelowi za uratowanie życia mojemu synkowi ,który urodził się w 27  tc. Dziękujemy”.

Grażyna Alicja Kupiec: “Dzięki niemu mój wnuczek szybko dostał się do szpitala i już jest po operacji serduszka”.

Klaudyna Mastalińska: “W zeszłym roku moja córeczka miała badane serduszko u Dr. Kowalika oczywiście na sprzęcie z WOŚP. Na szczęście wszystko okazało się w porządku. Życzę wszystkim takich wyników:* i super że kolejne sprzęty trafia w ręce tego lekarza !!”

Daria Żadkowska: “A nam uratował naszą Bibi”.

Tomasz Makoła: “Brawo, niech ten sprzęt ratuje i bada te małe kruszynki. Nasz syn choć zdrowy skorzystał ze. sprzętu WOŚP w 2006 r zaraz po urodzeniu. Ta akcja to Wielka Sprawa!”

FOT. FACEBOOK.COM/WOŚP

 

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 916 dni temu dnia 30/01/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 30, 2018 @ 5:24 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

rejony1_2

Kolejne doniesienie na bezpartyjnego samorządowca

Read More →