AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Ujęto sadystę, który skatował psa betonową płytą

Przez   /   28/11/2013  /   1 Comment

 

Policja ustaliła i zatrzymała męzczyznę, który w październiku na obrzeżach Parku Miejskiego w Legnicy znęcał się nad psem, tłukąc go kawałkiem betonu. Zmasakrowane zwierzę trzeba było uśpić. Sadystą okazał się 64-letni legniczanin. Grożą mu 3 lata więzienia.

- To był średniej wielkości mieszaniec – opowiadał nam  starszy inspektor Jacek Śmigielski ze Straży Miejskiej w Legnicy, która po otrzymaniu zgłoszenia pojawiła się w parku. – Pies był potwornie skatowany. Jeszcze żył. Wezwaliśmy weterynarza, ale zwierzę było nie do uratowania. Lekarz musiał je uśpić, aby się nie męczyło.

Sprawca został wytypowany przez policję, m.in. na podstawie rysopisu, podanego przez świadka bestialstwa.

 

- Po wykonaniu wszystkich czynności procesowych podjęta zostanie decyzja w sprawie zarzutu, jaki usłyszy zatrzymany  - informuje podinspektor Sławomir Masojć, oficer prasowy legnickiej policji.

FOT. STRAŻ MIEJSKA W LEGNICY

Tym kawałkiem betonu skatowano psa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2312 dni temu dnia 28/11/2013
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Listopad 28, 2013 @ 12:26 pm
  • W dziale: wiadomości

1 komentarz

  1. borys pisze:

    Kara powinna być adekwatna do czynu. Za katowanie bezbronnego zwierzęcia napieprzałbym tego debila tym samym kawałkiem betonu po jego pustej łepetynie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

virus-4937553_1920

Raport epidemiologiczny dla terenu LGOM

Read More →