schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Trener Jarosław Skrobacz odchodzi z Miedzi Legnica

Przez   /   14/06/2021  /   No Comments

Wygasający z końcem czerwca kontrakt trenera Jarosława Skrobacza z Miedzią nie zostanie przedłużony. Wraz z nim klub opuści także drugi trener Jan Woś. Nazwisko nowego trenera poznamy w ciągu najbliższych dni.

Trener Skrobacz przepracował w Miedzi cały miniony sezon, który nasza drużyna zakończyła na 7. miejscu w tabeli Fortuna 1 Ligi. Miedź w 34 meczach zdobyła 51 punktów – na ten wynik złożyło się 13 zwycięstw, 12 remisów i 9 porażek. W Pucharze Polski legniczanie odpadli w 1 rundzie po przegranej 0:4 z Radomiakiem.

- Podjęliśmy trudną decyzję o zmianie trenera, bo widzimy taką potrzebę, by ten zespół mógł się dalej rozwijać. Ale też chcę bardzo podziękować trenerowi Skrobaczowi za ten rok współpracy, bo to był niełatwy czas przebudowy i odmładzania zespołu. Trener podjął się tego zadania i choć nie wszystko szło po naszej myśli, to zostawia po sobie też wiele pozytywów – mówi Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi.

Klub bardzo dziękuje trenerom za pracę na rzecz rozwoju Miedzi i życzy powodzenia w dalszej karierze.

Źródło: Miedź Legnica

FOT. B.HAMANOWICZ/ MIEDZLEGNICA.EU

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 40 dni temu dnia 14/06/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 14, 2021 @ 6:10 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

img_9120,mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf

Legniczanka płynie na Olimpiadzie. Trzymajmy kciuki!

Read More →