Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

TPD Legnica zorganizowało wieczór pamięci o papieżu

Przez   /   18/10/2023  /   7 Comments

W Szkole Podstawowej w Zagrodnie, noszącej imię Jana Pawła II, odbył się kolejny, już 34. Wieczór Pamięci , organizowany przez Oddział Okręgowy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Legnicy.

Tegoroczne obchody organizowane wspólnie z Kołem Przyjaciół Dzieci w Zagrodnie przypadały w 45. rocznicę ogłoszenia Karola Wojtyły papieżem.

Podczas uroczystości dzieci i młodzież szkolna przedstawili okolicznościową część artystyczną. Wystąpiły też delegacje Kół Przyjaciół Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Legnicy, Szkoły Podstawowej nr 10 w Legnicy, Szkoły Podstawowej nr 18 w Legnicy, Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Legnicy, Szkoły Podstawowej nr 8 w Lubinie, Szkoły Podstawowej nr 1 w Prochowicach, Szkoły Podstawowej w Pielgrzymce, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Miłkowicach, Szkoły Podstawowej w Krzywej oraz Ośrodka „Kibice Razem” z Legnicy. Delegacje przedstawiły wiersze i pieśni o Janie Pawle II. Uroczystość zakończyło wspólne odśpiewanie „ Barki” i degustacja papieskich kremówek . Uroczystość w Zagrodnie , poprzedziło złożenie wiązanek przed pomnikiem Św. Jana Pawła II , zapalono również znicze.

Źródło: Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Legnicy

FOT. TPD W LEGNICY

 

 

    Drukuj       Email

7 komentarze

 1. Anonim pisze:

  a jak mieciu smieciu w Gazetce Niedzielnej sie ukaze to mozna???Tak tylko pytam dla szwagra.

 2. Anonim pisze:

  A po co ty mordę szmaciarzu otwierasz. Jest zgoda rodziców na udostępnienie wizerunku dzieci w tym szmatlawcu? Jak nie ma a nie ma to mają być usunięte. Słyszysz rekaktorku!.

 3. Anonim pisze:

  mieciu a gdzie bys chcial te dzieci.Zeby bylo na chwale???Dzieci.Swoja droga jak mozna czytac takiego szmatlawca ??A jak sie o tym dowiedza dzieci ?

 4. Anonim pisze:

  Dzień Papieski to nie dzień Bardowskiej. Po co ona tam jest? Wszystko musi tą swoją natrętna osobą zepsuć. Nie może się to odbyć bez zdjęć z nią? Rodzice wiedzieli że ich dzieci wylądują w tym szmatlawcu jeszcze sfotografowani z Bardowską. Panie pismaku kto Panu na to pozwolił.

 5. do lustrator pisze:

  tez tam byłes i sie swietnie bawiłes mieciu anonimie.Ładnie pani wójt wygłada.

 6. Anonim pisze:

  bo mieciu zamurowalo mnie jak zobaczylem przedstawicieli koscielnego zadupia.I nie bylo nic o aniolach.Trwam w tym stanie swientym i czuwam.

 7. do lustrator pisze:

  Anonimku dlaczego nie ma komentarza o koscielnym zadupiu jak ty to nazywasz pani wójt,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

concert-2527495_1280

Dni Legnicy: T.Love, VOX, Natalia Szroeder, Pectus…

Read More →