wakacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Toyota Nowakowski jedzie dalej z Miedzią Legnica

Przez   /   11/08/2020  /   No Comments

Dealer samochodowy Toyota Nowakowski pozostaje wyłącznym sponsorem motoryzacyjnym Miedzi Legnica! Obie strony związały się umową na kolejny sezon.

W ramach umowy marka sponsora dobrze znanego kibicom Miedzi będzie eksponowana m.in. na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy. Z kolei do klubu trafiła flota nowych aut marki Toyota. Modele samochodów Toyota przekazane klubowi to Corolla i Yaris. Z okazji przedłużenia współpracy Toyota przygotowała w prezencie dla klubu także specjalny branding, który ozdobi jedno z aut.

- Bardzo się cieszymy, że Miedź Legnica będzie korzystać z marki Toyota przez kolejny rok. To pokazuje, że nasze samochody są niezawodne. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z klubem. Jako Toyota Nowakowski zdobyliśmy tytuł dealera roku 2019 i wierzymy, że Miedź pójdzie w nasze ślady i wkrótce osiągnie kolejny awans do Ekstraklasy – powiedział Marek Drabczyk, dyrektor zarządzający Toyota Nowakowski.

Klub korzystać będzie m.in. z samochodów hybrydowych, które sprzyjają niskiemu spalaniu paliwa. Dzięki temu komfortowej jeździe towarzyszyć będzie dbałość o środowisko!

- Już trzeci sezon z rzędu rozpoczynamy wspólnie z firmą Toyota Nowakowski. To pokazuje, że nasza współpraca układa się wzorcowo. Wspólnie z Toyotą przejechaliśmy już tysiące kilometrów, a przed nami kolejne wyzwania – zauważa Jakub Watral, manager ds. relacji biznesowych w Miedzi i koordynator Klubu Biznesu Miedzi.

Firma Toyota Nowakowski od lat wspiera dolnośląski sport. W przeszłości współpracowała ze Śląskiem Wrocław, KPR Kobierzyce czy wspierała turniej Futsal Masters. Z Miedzią związana jest od dwóch lat. Współpraca przynosi obopólne korzyści, dlatego obie strony postanowiły ją przedłużyć.

W ramach współpracy z Miedzią Toyota promuje w Legnicy ofertę Toyota Business Nowakowski skierowaną do przedsiębiorców i biznesu. Szczegóły oferty można znaleźć na stronie www.ToyotaNaFirme.pl

Źródło: Miedź Legnica

FOT. B. HAMANOWICZ/ MIEDZLEGNICA.EU

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

20190920_110324,klOWfqWibGpC785HlXs

Dni Otwarte Funduszy Europejskich. W Legnicy też

Read More →