AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Szpital przygotowuje remont poradni specjalistycznych

Przez   /   27/10/2017  /   No Comments

Dzięki pozyskaniu funduszy unijnych, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w  Legnicy będzie mógł w przyszłym roku przeprowadzić kompleksowy remont swoich poradni specjalistycznych. Ruszyły poszukiwania projektanta i wykonawcy inwestycji. Koszt zadania to ok. 9 mln zł. 

 

Zmieni się układ poradni. Pomieszczenia zostaną przebudowane w taki sposób, aby dostosować je do obowiązujących przepisów, ale też poprawić ich funkcjonalność. Na niskim parterze budynku 1C pacjenci znajdą szpitalną centralną izbę przyjęć planowych pracującą za dnia (godz. 7-14 od poniedziałku do piątku) oraz czynny w pozostałych porach punkt nocnej i świątecznej pomocy medycznej w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej.

Na niskim parterze budynku 1H  planuje się zlokalizowanie przychodni szpitalnych o specjalności chirurgiczno-ortopedycznej. Na przychodnie o innych specjalnościach jest zarezerwowane I piętro w budynku 1D.

- Wprowadzimy punkt informacyjny, w którym pacjenci będą kierowani w odpowiednie miejsce – zapowiada Tomasz Kozieł, rzecznik prasowy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy.

FOT. PIOTR KANIKOWSKI

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 883 dni temu dnia 27/10/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 27, 2017 @ 2:12 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

virus-4937553_1920

Raport epidemiologiczny dla terenu LGOM

Read More →