AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Sukcesy Ocelot Foundation na Mistrzostwach Europy

Przez   /   31/10/2023  /   No Comments

W miniony weekend podopieczne Ocelot Foundation sięgnęły po prestiżowe medale na Mistrzostwach Europy w Fitness Sportowym. To niezwykle ważny krok w ich sportowej karierze, a zarazem dowód na ogromny potencjał i determinację utalentowanych zawodniczek. Złoto przypadło dwóm niezwykłym sportowcom Ewie Taradajczyk i Mai Cichoń, które w swoich kategoriach osiągnęły wyjątkowe wyniki. To ogromne osiągnięcie i dowód ciężkiej pracy, jaką włożyły w swoje treningi.

Srebrny medal zdobyła drużyna Trio Acrobatic w składzie Antonina Jaśkowska, Nela Przybylska i Aleksandra Lasik. Ich niezwykła synchronizacja i skomplikowane figury zachwyciły publiczność i jury. Warto również wspomnieć o brązowym medalu w kategorii Fitness Acrobatic, który trafił w ręce Wiktorii Zawady. Wszystkie te utalentowane zawodniczki reprezentują klub sportowy Fundacji Wspierania Kultury Ruchu Ocelot z Legnicy. Co ważne, klub ten łączy dziewczęta z różnych miast. Razem trenują i przygotowują się do startów na sali w Legnicy, korzystając ze wsparcia różnych trenerów fundacji, specjalizujących się w różnych dziedzinach.

Duet Acrobatic oraz Trio Acrobatic to duma Legnicy. Hania jest legniczanką, a pozostałe dziewczynki mieszkają w Lubinie. Warto podkreślić, że Ewa Taradajczyk i Maja Cichoń już w czerwcu tego roku zdobyły tytuł Mistrzyń Świata w Tańcu Fitness w Budapeszcie. To dowód na to, że ich talent i ciężka praca są doceniane na międzynarodowej arenie.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 225 dni temu dnia 31/10/2023
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 31, 2023 @ 2:39 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

wiktor-bogacz-fot-pawe-sasiela-miedzlegnica-eu-3_1718028983_8983

Wiktor Bogacz przedłużył kontrakt z Miedzią Legnica!

Read More →