AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Mehdi Lehaire zostaje w Miedzi do czerwca 2026 roku!

Przez   /   24/10/2023  /   No Comments

23-letni pomocnik Mehdi Lehaire przedłużył kontrakt z zielono-niebiesko-czerwonymi. Nowa umowa wiąże urodzonego w Belgii pomocnika z legnickim klubem do 30 czerwca 2026 roku.

Lehaire trafił do Miedzi jesienią 2020 roku. Dotychczas rozegrał dla pierwszego zespołu znad Kaczawy 67 meczów w Fortuna 1 Lidze i PKO BP Ekstraklasie, w których zdobył 4 bramki i zanotował asystę. Do tego dołożył 3 występy i trafienie w Fortuna Pucharze Polski. W obecnym sezonie zagrał w jedenastu spotkaniach ligowych i jednym pucharowym.

- Bardzo się cieszę, że przedłużyłem kontrakt z Miedzią. Mój indywidualny cel w pełni wpisuje się w cel klubu, więc decyzja o przedłużeniu mojej przygody w Legnicy była łatwa – powiedział Mehdi Lehaire po związaniu się nową umową z zespołem znad Kaczawy.

Mehdi, dziękujemy za dotychczasowe reprezentowanie Miedzi i życzymy powodzenia w kolejnych sezonach w zielono-niebiesko-czerwonych barwach!

Źródło: Miedź Legnica

FOT. PAULA LEWANDOWSKA/ MIEDZLEGNICA.Eu

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 268 dni temu dnia 24/10/2023
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 24, 2023 @ 6:13 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

miedz-legnica-jesien-2024-fot-b-hamanowicz-miedzlegnica-eu_1720727399_7399

Oto skład drużyny Miedzi Legnica na nowy sezon

Read More →