DPD new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Styczeń to wbrew pozorom doskonały moment na wakacje, przedstawiamy listę czterech destynacji pełnych słońca.

Przez   /   29/01/2020  /   No Comments

  1. Grecja last minute – zabytki i przyjemna pogoda
  2. Teneryfa – wypoczynek na Wyspach Kanaryjskich
  3. Wakacje w Turcji – odpocznij i poznaj nową kulturę
  4. Dubaj – oaza luksusu w sercu pustyni

Styczeń w naszym kraju nie należy do najprzyjemniejszych okresów. Szczególnie w ostatnich latach, kiedy w większości regionów Polski próżno szukać śniegu. Krótkie i ciemne dni, deszczowa aura, niskie temperatury i zanieczyszczone powietrze nie nastrajają optymistycznie. Dobrym rozwiązaniem może więc okazać się wyjazd do któregoś z krajów cechujących się łagodniejszym klimatem. Tym bardziej, że dzięki ofertom last minute dostępnym na stronie https://dreamtours.pl/ nie musi on wcale wydrenować naszego portfela.

Grecja last minute – zabytki i przyjemna pogoda

Oddalona o niecałe dwie godziny lotu Grecja to świetny cel zarówno na dłuższe wakacje, jak i krótszy, zimowy wyjazd. Nawet, kiedy u nas króluje jesienno-zimowa aura, na Półwyspie Bałkańskim nadal panują przyjemne warunki pogodowe. Sprzyjający klimat to oczywiście nie jedyny powód, by zdecydować się na wycieczki typu Grecja last minute – kraj będący kolebką europejskiej cywilizacji jest bowiem pełen zabytków, z których wiele pamięta jeszcze czasy starożytne.

Teneryfa – wypoczynek na Wyspach Kanaryjskich

Wyspy Kanaryjskie to hiszpańska posiadłość położona na Oceanie Atlantyckim u wybrzeży Afryki. Dzięki swojej lokalizacji oferuje doskonały klimat dla wszystkich spragnionych prawdziwego lata w środku zimy. Wycieczkę last minute na Teneryfę oraz pozostałe wyspy wchodzące w skład tego archipelagu możemy zarezerwować na stronie https://dreamtours.pl/wakacje/teneryfa.

Wakacje w Turcji – odpocznij i poznaj nową kulturę

Tylko około dwie godziny lotu dzielą Polaków od Turcji – kraju wręcz idealnego na zimowy wyjazd. Położona nad Morzem Czarnym oraz Śródziemnym, cechuje się doskonałym klimatem. Wakacje w Turcji to też okazja ku temu, by z bliska przyjrzeć się jej niezwykłej kulturze, w której mieszają się wpływy świata islamu oraz europejskie, a także posmakować charakterystycznych dla tego kraju potraw – kuchnia turecka przez wielu smakoszy uznawana jest za jedną z najciekawszych na świecie.

Dubaj – oaza luksusu w sercu pustyni

Dubaj to miasto niezwykłe z wielu powodów. Po pierwsze dlatego, że należy do najzamożniejszych na świecie, co znajduje odbicie w tutejszej architekturze – drapaczach chmur czy sztucznych wyspach. Po drugie zaś ze względu na to, że stanowi doskonałe miejsce do tego, by na własne oczy zobaczyć, jak wygląda miasto zlokalizowane w samym sercu pustyni. Wakacje możemy wykupić na https://dreamtours.pl/wakacje/zjednoczone-emiraty-arabskie/dubaj.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 26 dni temu dnia 29/01/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 29, 2020 @ 2:06 pm
  • W dziale: rozrywka, styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

hamburg-1508636_1280

W LCK rusza Nauka Tańca Towarzyskiego III stopnia

Read More →