AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Strefa Rossmanna Czujesz Klimat?

Przez   /   06/06/2024  /   No Comments

Strefa Rossmanna Czujesz Klimat? wraz z wyjątkowymi instaspotami i stanowiskami do podkręcenia festiwalowego look’u zadebiutuje na Orange Warsaw Festiwal w dniach 7-8 czerwca.

Strefy Rossmanna podczas największych wydarzeń muzycznych to już stały element najważniejszych polskich festiwali plenerowych. W dniach 7-8 czerwca odbędzie się piętnasta, jubileuszowa edycja jednego z największych polskich festiwali muzycznych – Orange Warsaw Festiwal.

Podczas tegorocznej edycji na scenie będzie można zobaczyć światowej sławy gwiazdy, takie jak Nicki Minaj, The Prodigy czy Troy Sivan. Nie zabraknie również muzyki rodzimych twórców, w tym Mroza,  rapera PRO8LEM, zespołu Kwiat Jabłoni i wielu więcej.

Co czeka w strefie Rossmanna?

Festiwalowa strefa Czujesz Klimat? zawsze przyciągała uczestników licznymi atrakcjami. W tym roku Rossmann podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej! Dla odwiedzających dostępne będą m.in.:

  • Beauty Patrol rozdający gadżety dopełniające festiwalowy look
  • Rossmann Make up Studio, gdzie każdy chętny będzie mógł zyskać niezwykły festiwalowy makijaż wykonany przez hostessy,
  • Uwielbiane przez festiwalowiczów instaspoty, zarówno zupełnie nowe, jak i odświeżone wersje starych, nowe odsłony kultowych instalacji z ubiegłego roku w tym kultowy już ogromny koszyk Rossmanna, który skradł serca odwiedzających podczas zeszłorocznego Openera

7-8 czerwca, Orange Warsaw Festival. Spotkajmy się w strefie Rossmanna i w otoczeniu ulubionych rytmów poczujmy klimat nadchodzącego lata!

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 17 dni temu dnia 06/06/2024
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 6, 2024 @ 6:48 am
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

miodobranie_w_kghm_1_ (1)

Miedziowe Pszczoły. Pierwsze miodobranie w KGHM

Read More →