Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Legnica. Stava dowiezie posiłki z McDonald`s gratis

Przez   /   04/01/2021  /   No Comments

Od 4 stycznia mieszkańcy Legnicy mogą zamawiać do domu czy do pracy posiłki z McDonald’s z dowozem realizowanym przez Stava. Wystarczy wejść na stronę mcdonalds.stava.pl i zamówić swoje ulubione jedzenie. Do 4 lutego dostawa jest darmowa.

Burgery Big Mac czy McRoyal, aromatyczne kawy z McCafe czy inne pozycje z menu McDonald’s od 4 stycznia są dostępne w opcji z bezpiecznym dowozem pod wskazane miejsce realizowanym przez kurierów Stavy. Przez pierwszy miesiąc dostawa będzie darmowa.

- Usługa McDelivery dostępna jest obecnie w ponad 30 polskich miastach i wciąż rozszerzamy jej zasięg. Dzięki temu goście McDonald’s mogą zamówić posiłki w wygodny i przede wszystkim bezpieczny sposób – przekonuje Monika Dąbrowska, McDelivery Lead McDonald’s Polska.

Od 4 stycznia 2021 roku dowozy McDelivery w Legnicy realizuje firma Stava, która działa według najwyższych standardów bezpieczeństwa, zgodnych z zasadami Kodeksu Dobrych Praktyk dla dostaw posiłków zaaprobowanych przez Główny Inspektorat Sanitarny.

Kurierzy dowożący posiłki z McDonald’s regularnie dezynfekują sprzęt, z którego korzystają, noszą odpowiednie maseczki oraz rękawiczki. Stava oferuje dostawy bezkontaktowe. Za każdy posiłek zamówiony z McDonald’s można zapłacić online.

Źródło: Stava

FOT. STAVA

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

uokik

UOKiK karze sprzedawców za nieuczciwe pokazy

Read More →