Galeria_UM
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Star Wars Rebelianci i kosmiczny konkurs kina Helios!

Przez   /   29/08/2014  /   No Comments

Animowany serial kanału Disney XD – „Star Wars Rebelianci” to nowy rozdział ekscytujących przygód ze świata legendarnych „Gwiezdnych Wojen”. W związku z premierą pierwszego odcinka serii sieć kin Helios przygotowała swoim widzom konkurs, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na oficjalną premierę serialu w Londynie oraz ponad 4000 pojedynczych biletów na przedpremierowe pokazy, które odbędą się 27 września w kinach Helios w całej Polsce.

Akcja serialu „Star Wars Rebelianci” rozgrywa się między III i IV epizodem filmowej sagi, w czasach, w których Imperium przejmuje kontrolę nad galaktyką polując na ostatnich rycerzy Jedi. Widzowie będą mieli okazję śledzić losy nowych bohaterów – garstki rebeliantów – i zobaczyć początki oporu wobec przemocy Imperium w przygodach pełnych akcji i humoru.

Premierze serialu towarzyszy kosmiczny konkurs, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na oficjalną premierę serialu w Londynie, lub jeden z ponad 4000 biletów na przedpremierowe pokazy w kinach Helios (27.09). Bilety na pokazy nie będą dostępne w sprzedaży tradycyjnej i będzie można je zdobyć wyłącznie poprzez udział w konkursie.

Zabawa składa się z dwóch etapów. Aby mieć szansę zdobycia wejściówki na przedpremierowy pokaz „Star Wars Rebelianci” w jednym z kin Helios należy wysłać SMS z poprawną odpowiedzią na niezwykle proste pytanie dotyczące sagi Star Wars. Osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi będą mogły grać dalej i mieć okazję do zdobycia nagrody głównej, czyli podwójnego zaproszenia na oficjalną premierę serialu w Londynie!

Pytania konkursowe, szczegóły oraz regulamin akcji znajdują się na stronie internetowej www.helios.pl/rebelianci.

Premierowy odcinek serialu już 4 października w sobotę o godz. 9:30 na kanale DISNEY XD.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2488 dni temu dnia 29/08/2014
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Sierpień 29, 2014 @ 9:30 am
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

crayons-623067_1920

Legnickie Promocje Twórczości Dzieci i Dorosłych

Read More →