Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  kultura  >  Current Article

Galeria poleca: “Mój Nikifor” w piątek. Familiada w sobotę

Przez   /   28/08/2014  /   No Comments

Już w sobotę piąta i wyjątkowa edycja Familiady. Ale przedtem zapraszamy na filmowy piątek (29 sierpnia) w Galerii Ring, gdzie o godz. 16.00 odbędzie sie projekcja filmu „Mój Nikifor” (reż. Krzysztof Krauze), która będzie symbolicznym zwieńczeniem wystawy Łemkowskie Jeruzalem, prezentującej m.in. prace tego „małego wielkiego” artysty.
Wystawę można oglądać do 31 sierpnia, oczywiście w Galerii Ring. Wstęp wolny.

Natomiast w sobotę (30 sierpnia), pełni nadziei na słońce, zapraszamy na kolejną edycję Familiady.
W tym roku w nowej formule! W ramach imprezy pojawią się nowe atrakcje, a część z nich ulokowaliśmy na płycie rynku.
Na Familiadzie będzie aż 17 sekcji, jak np. tworzenie biżuterii z kamieni czy filcu, dekupaż, malowanie na szkle czy koszulkach, ceramika, grafika warsztatowa, orgiami i tworzenie osobistych „albumów z duszą”. Tradycyjnie nie zabraknie balonów i malowania twarzy, upominków dla uczestników zabawy oraz poczęstunku, a najmłodsi będą mogli zaprezentować swoje umiejętności podczas „talent show” (dlatego chętni proszeni są o przygotowanie się do występu). Odbędą się także występy artystyczne, pokazy aktywności sportowych, jak parkur czy zumba, ulubiona przez seniorki, czy kącik malucha przeznaczony dla rodziców z bobasami.

Przybywajcie! Bawimy się wspólnie w godzinach 13.00 – 18.00 na Rynku oraz w LCKu (na dziedzińcu i w Akademii Rycerskiej), Legnickiego Centrum Kultury.

Zapraszamy wszystkich chętnych!

Źródło: Galeria Sztuki w Legnicy

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

b

Legnicka Akademia Filmowa – uczta dla miłośników filmu

Read More →