Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Stadion Miedzi najbezpieczniejszy w 1 lidze

Przez   /   26/10/2016  /   No Comments

Aż pięć prestiżowych nagród odebrali przedstawiciele Miedzi Legnica z rąk prezesa Zbigniewa Bońka podczas XVI Konferencji Polskiego Związku Piłki Nożnej „Bezpieczny Stadion” w Kielcach! Wśród nich była ta najważniejsza – dla najbezpieczniejszego stadionu w 1 lidze!

W Kielcach ponad 400 przedstawicieli świata sportu, w tym klubów piłkarskich oraz instytucji odpowiedzialnych za zabezpieczanie imprez sportowych rozmawiało nad istotnymi kwestiami związanymi z bezpieczeństwem na polskich stadionach, także w kontekście przyszłorocznych Młodzieżowych Mistrzostw Europy w piłce nożnej, których Polska będzie gospodarzem. W trakcie konferencji odbyły się debaty i panele tematyczne, prowadzone przez ekspertów i fachowców od bezpieczeństwa. Konferencję zakończyła tradycyjna Gala Fair Play, podczas której Zbigniew Boniek – prezes PZPN – wręczał prestiżowe nagrody dla najlepszych. Z radością i nieukrywaną satysfakcją informujemy, że aż pięć z nich trafiło w ręce przedstawicieli Miedzi Legnica! Nagrody otrzymali kierownik ds. bezpieczeństwa Miedzi Wiesław Jurkowski oraz spiker zawodów Paweł Kościółek, którego głos doskonale znają kibice Miedzi. Ponadto legnicki klub otrzymał nagrody za politykę informacyjną, stewardind oraz za ogólną ocenę organizacji i bezpieczeństwa meczu, a więc dla najbezpieczniejszego stadionu w 1 lidze! To nie pierwsza nagroda dla Miedzi za bezpieczeństwo na stadionie – od kilku lat legnicki klub regularnie jest nagradzany w tej sferze nie tylko podczas kieleckiej konferencji, ale po raz pierwszy otrzymał najważniejszą nagrodę – dla najbezpieczniejszego stadionu w lidze. – To potwierdzenie tego, o czym zapewniamy już od kilku lat. Na meczach Miedzi jest bardzo bezpiecznie, a kiedy w przyszłym roku stadion zostanie w pełni zadaszony, widzowie będą czuć się jeszcze bardziej komfortowo. Już dziś zapraszamy wszystkich na wiosenne mecze Miedzi w Legnicy! – mówi Martyna Pajączek, Prezes Zarządu Miedzi.

Źródło: Miedź Legnica

FOT. MIEDZLEGNICA.EU

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1250 dni temu dnia 26/10/2016
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 26, 2016 @ 3:50 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

decathlon

#CwiczeWDomu. Akcja dla wszystkich miłośników sportu

Read More →