Gala
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Legniczanka pierwszą kobietą w zarządzie PZPN

Przez   /   28/10/2016  /   No Comments

Podczas Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego Polskiego Związku Piłki Nożnej, które odbyło się w Warszawie, Martyna Pajączek – Prezes Zarządu Miedzi Legnica – została wybrana do zarządu PZPN i będzie pierwszą kobietą w historii, która zasiądzie w najwyższych władzach piłkarskiej centrali! Prezesem na drugą kadencję został Zbigniew Boniek.

Martyna Pajączek od 12 sierpnia 2011 roku jest prezesem Miedzi Legnica. Przez ostatnie cztery lata pracowała w Komisji Rewizyjnej PZPN. W tym czasie dała się poznać jako wyjątkowo sprawny menadżer – na zakończenie pracy w Komisji Rewizyjnej została uhonorowana Brązową Odznaką PZPN. Dodatkowo w latach 2014-2016 pełniła rolę wiceprezesa Pierwszej Ligi Piłkarskiej, a 20 lipca 2016 roku została prezesem PLP, zastępując na tym stanowisku Michała Listkiewicza.

Podczas Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego Polskiego Związku Piłki Nożnej, które odbyło się w Warszawie, Martyna Pajączek głosami delegatów została wybrana do zarządu PZPN, w którym zasiądzie na 4-letnią kadencję jako pierwsza kobieta w historii! Prezesem po raz drugi z rzędu wybrano Zbigniewa Bońka.

Źródło: Miedź  Legnica

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1212 dni temu dnia 28/10/2016
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 28, 2016 @ 4:16 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

89841572385390-300x171

Koniec zgrupowania Miedzi – czas na podsumowania

Read More →