PWSZ_prezentacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Spektakl dla dzieci i spotkanie ze Świętym Mikołajem

Przez   /   08/11/2023  /   No Comments

W Legnickim Centrum Kultury już zaplanowano świąteczne atrakcje dla dzieci: spektakl teatralny i spotkanie ze Świętym Mikołajem. Szczegóły poniżej. 

Razem z aktorami legnickie dzieci wybiorą się na Biegun Północny, gdzie poznają parę elfów pracujących przy pakowaniu prezentów w Fabryce Świętego Mikołaja. W spektaklu pojawi się też złośliwy Gnomek, który nie przepada za świętami i spróbuje je zepsuć. W jaki sposób? I skąd się wzięła jego złośliwość? “Przekonacie się sami” – obiecują dzieciom twórcy widowiska z Teatru Bajaderka. “Pozostaje nam postawić pytanie, czy uda się dostarczyć świąteczne podarki do każdego domu na świecie? Czy świąteczne ciepłe światło zaświeci nawet w ciemnej dolinie? Kogo tak naprawdę dopadła “Świąteczna Gorączka”? Bohaterowie pomogą dzieciom odpowiedzieć na te wszystkie pytania oraz wspólnie zastanowią się, dlaczego przygotowania do świąt wzbudzają w nas tyle emocji i o co właściwie chodzi… w te święta”.

Spektakl odbędzie się w środę, 6 grudnia, o godzinie 17:30 w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej (wejście od ul. Ojców Zbigniewa i Michała). Bilety w cenie 25 złotych (dziecko), 20 złotych (opiekun) oraz 40 złotych (karnet dziecko + opiekun) do nabycia w Galerii Satyrykon. Czas trwania: 50 minut.

Po spektaklu Mikołaj zejdzie ze sceny, aby porozmawiać z dziećmi, zrobić pamiątkowe zdjęcia oraz – oczywiście – rozdawać prezenty. W spotkaniu będą uczestniczyć także pomocnicy elfy.

FOT. LCK

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 200 dni temu dnia 08/11/2023
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Listopad 8, 2023 @ 3:11 pm
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

SONY DSC

Deszcz nie popsuł święta mieszkańcom Złotoryi

Read More →