AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Wypadek pod Lubinem. Nie żyje młoda kobieta w ciąży

Przez   /   15/11/2019  /   No Comments

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło na drodze relacji Rynarcice – Lubin. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze stracił panowanie nad pojazdem, w następstwie czego uderzył w przydrożne drzewo. Śmierć na miejscu poniosła 34-letnia kobieta. Kierowca, 23 – letni mężczyzna, z ciężkimi obrażeniami został przetransportowany do szpitala w Lubinie. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

14 listopada br. około godziny 8 na drodze wojewódzkiej nr 323, relacji Rynarcice – Lubin, miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek drogowy. W wyniku odniesionych obrażeń na miejscu zmarła 34-letnia kobieta, a 23-letni mężczyzna, który kierował samochodem, w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala w Lubinie.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków na drodze (oblodzona nawierzchnia), stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas jezdni, a następnie uderzył w drzewo.
Na miejscu zdarzenia kilka godzin trwały czynności procesowe. Oprócz służb ratunkowych na miejscu obecny był prokurator oraz biegły w zakresie wypadków w ruchu drogowym. Na czas prowadzonych działań funkcjonariusze zorganizowali objazd.

Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg, zarówno do kierowców, jak i niechronionych uczestników ruchu drogowego o rozwagę, ostrożność oraz respektowanie przepisów drogowych. Zwłaszcza w okresie jesienno – zimowym dostosujmy swoją prędkość do ciężkich warunków na drodze. Na różnych odcinkach naszej podróży możemy spotkać się z oblodzoną nawierzchnią, śniegiem, opadami deszczu bądź mgłą.

Źródło: KPP w Lubinie/ asp. szt. Sylwia Serafin

FOT. POLICJA LUBIN

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 237 dni temu dnia 15/11/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Listopad 15, 2019 @ 12:32 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

SONY DSC

Syreny zawyły pod legnickim ratuszem. To protest

Read More →