Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Ślub i wesele na wygasłym wulkanie. Grodziec na “tak”

Przez   /   04/01/2022  /   No Comments

Marzysz o weselu w prawdziwie baśniowym stylu? Bajkowa budowla na szczycie wygasłego wulkanu, uroczystość zaślubin w zamkowej kaplicy, wyjątkowe przestrzenne sale zapewniające nieszablonowy styl, wysoki standard uroczystości oraz profesjonalna obsługa – zorganizuj niezapomniane wesele w jednym z najromantyczniejszych zamków w Polsce.

Powiedz „TAK” na Grodźcu!

Warownia na starym wulkanie zapewnia niepowtarzalny, baśniowy klimat. Zamek położony jest we wsi Grodziec. Znajduje się na Szlaku Zamków Piastowskich w Krainie Wygasłych Wulkanów. Ze szczytu wzgórza można podziwiać malowniczą panoramę. W tak malowniczych okolicznościach, każda uroczystość nabiera baśniowego charakteru.

Wymarzone wesele z doskonała kuchnią

Zorganizuj przyjęcie weselne w jednej z kilku historycznych sal. Wyjątkowo przestrzenne sale Zamku Grodziec zapewniają nieszablonowy styl, a profesjonalna i miła obsługa zadba o każdy szczegół Twojego przyjęcia. To wymarzone miejsce na ceremonię zaślubin i weselną uroczystość. Do Sali Rycerskiej możesz zaprosić aż stu weselników, a jeśli marzysz o kameralnym przyjęciu wśród najbliższych osób, Sala Biesiadna, Sala Kominkowa oraz Sala Staroniemiecka zapewnią ciepłą i dyskretną atmosferę.


Kuchnia Zamku Grodziec przygotowała wyjątkowe menu weselne, które można wykorzystać w całości lub modyfikować, istnieje także możliwość wynajęcia stołu ze staropolskimi specjałami. Potrawy serwowane weselnikom przygotowywane są z najwyższą starannością.

Pamiątka na lata

Pamiątkowe fotografie wymagają niezwykłego pleneru. Bazaltowe, powulkaniczne wzgórze, zamkowe mury i rozpościerające się Sudety w tle to motywy, dzięki którym ślubne fotografie nabiorą wyjątkowego charakteru. Istnieje możliwość zamówienia sesji. Oferta specjalna może być wzbogacona o dodatkowe atrakcje – pokaz walk rycerskich. Dzięki fotograficznym pamiątkom, nawet po latach przywrócisz najpiękniejsze chwile i emocje, które towarzyszyły Ci tego dnia, w Zamku Grodziec.

Zorganizuj ślub na wulkanie

Zamek Grodziec jest miejscem wyjątkowym ze względu na swój charakter. Gdy wszystkie emocje już opadną, można delektować się malowniczą scenerią i spotkaniem z najbliższymi. Zamek Grodziec zapewnia kompleksową obsługę na każdym etapie organizacji ceremonii zaślubin oraz przyjęcia weselnego.

Dowiedz się więcej i sprawdź szczegółową ofertę oraz menu. Zeskanuj kod QR, wejdź na stronę internetową www.grodziec.net lub zadzwoń 504 051 022.

Źródło: Zamek Grodziec

FOT. OLIWIA MAKARA

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

pobrane

Repertuar prasowy kina HELIOS Legnica

Read More →