PWSZ1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Siódemka silniejsza i gotowa na zwycięstwo

Przez   /   31/01/2013  /   No Comments

W najbliższą sobotę, po półtora miesięcznej przerwie legnicka Siódemka zmierzy się u siebie z Zagłębiem Lubin. Lepsza obrona i atak to według trenera Marka Motyczyńskiego recepta na zwycięstwo w tym derbowym spotkaniu.

Podczas ostatniego wrześniowego spotkania z Zagłębiem Siódemka poniosła sromotną porażkę, przegrywając 11 punktami. Jak jednak zapewnia trener Motyczyński, legniczanie z tej lekcji wyciągnęli wnioski i gotowi są do walki o zwycięstwo.

- Przygotowania były solidne. Na pewno jesteśmy teraz silniejszą drużyną w porównaniu z początkiem sezonu. Co prawda straciliśmy Bogumiła Buchwalda i mieliśmy problem ze wzmocnieniem obrony, ale udało się nam pozyskać Dominika Droździka z Zabrza ? mówił podczas czwartkowej konferencji szkoleniowiec.

Obecny na konferencji zawodnik Adam Skrabania, przyznał, że co prawda lubińska drużyna po ostatnim meczu ma psychologiczną przewagę nad legnickim zespołem, jednak Siódemkę stać na zwycięstwo. ? Wola walki i taktyka to recepta na wygraną ? mówił Skrabania.

Trener Marek Motyczyński zapytany na zakończenie o mocne i słabe strony Zagłębia, powiedział, że minusem drużyny są zmiennicy, którzy nie są tak mocni jak podstawowy zespół. Szkoleniowiec zauważa jednak, że wielką siłą podopiecznych Dariusza Bobrka jest bramkarz.

Spotkania Siódemki Legnica i Zagłębia Lubin już w sobotę (2 lutego) w hali przy ul. Lotniczej. Start o godzinie 18.

Bilety: ulgowy ? 7 zł, normalny ? 15 zł.

 

foto: W. Obremski

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2712 dni temu dnia 31/01/2013
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 31, 2013 @ 8:31 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

lukowski-fot-b-hamanowicz-miedzlegnica-eu_1593264059_4059

Bezbramkowy remis Miedzi z Wartą. Trenerski dwugłos

Read More →