helios1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Kolejny dzień ferii z OSiRem

Przez   /   01/02/2013  /   No Comments

Ośrodek Sportu i Rekreacji podsumował kolejny dzień organizowanych przez siebie ferii dla najmłodszych mieszkańców miasta.

W ostatni dzień stycznia w hali przy ul. Głogowskiej odbywał się ?Karnawał w dżungli?. W zabawach taneczno-ruchowych wzięło udział ok. 100 dzieci. Dużym zainteresowanie cieszyły się zajęcia na ściance wspinaczkowej prowadzone pod okiem instruktorów. Ćwiczenia kształtujące sylwetkę odbywały się równocześnie na siłowni kulturystycznej w hali przy ul. Głogowskiej.

Z kolei na lodowisku dzieci i młodzież szlifowały umiejętności jeżdżenia na łyżwach w wymagających warunkach oraz ćwiczyły celność w strzałach na hokejową bramkę. Najbardziej wytrwałymi uczestnikami zabaw na lodzie były: Martyna Buczek, Zuzia Buczek, Sylwester Musiołem, Kuba Krupa, Bartek Krupa, Aleksandra Wojna, Wiktoria Nasuń, Miłosz Dobrołowicz, Monika Tama, Dorota Klusek, Weronika Chybała, Alan Stański, Mateusz Zajączkowski, Julia Bilikiewicz, Mikołaj Pisarski, Ania Pisarska.

Poza tym w hali przy ul. Lotniczej kolejne mecze w ramach feryjnej ligi piłki nożnej rozgrywały drużyny z kat. ponadgimnazjalnej. W poniedziałek mecze w ramach rundy rewanżowej rozegrają drużyny z kat. szkół podstawowych i gimnazjów.

Organizatorzy zapraszają na dzisiejsze (1.02) na zajęcia i warsztaty z samoobrony w hali przy ul Głogowskiej od godz. 11.00 oraz do wzięcia udziału w zabawach na lodowisku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2790 dni temu dnia 01/02/2013
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Luty 1, 2013 @ 8:35 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Zwycięstwa pływaków

Grad medali dla młodych pływaków z Legnicy

Read More →