Jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Rusza sprzedaż karnetów na mecze Miedzi

Przez   /   17/01/2020  /   No Comments

W poniedziałek 20 stycznia w Strefie Miedzi ruszy sprzedaż karnetów na wiosenne mecze Miedzi Legnica w roli gospodarza. Na Stadionie im. Orła Białego czeka nas dziewięć pojedynków Fortuna 1 Ligi oraz niezwykle atrakcyjnie zapowiadające się starcie z Legią Warszawa w Totolotek Pucharze Polski. Pierwsze 10 osób, które zakupią karnet, otrzyma od nas w prezencie okolicznościową koszulkę, a na 200 pierwszych karnetowiczów czekają klubowe kalendarze!

Od poniedziałku 20 stycznia w Strefie Miedzi ruszy przedsprzedaż karnetów na domowe mecze Miedzi w rundzie wiosennej Fortuna 1 Ligi. Do 28 stycznia prawo kupna karnetu będą miały wyłącznie osoby, które posiadały karnet jesienią i chcą przedłużyć swoje dotychczasowe miejsce także na rundę wiosenną. Tradycyjnie specjalnie dla nich przygotowaliśmy preferencyjne ceny – karnety w tym czasie można zakupić już od 84 zł!

W dniach 29-30 stycznia dotychczasowi karnetowicze będą mieli możliwość zmiany miejsca na inne (także w preferencyjnej cenie). Natomiast od 31 stycznia ruszy sprzedaż otwarta karnetów zarówno w Strefie Miedzi, jak i na stronie bilety.miedzlegnica.eu

Kibice, którzy zakupią karnet na rundę wiosenną Fortuna 1 Ligi, poza dziewięcioma starciami ligowymi, za darmo obejrzą także czekający nas już w marcu ćwierćfinałowy mecz Totolotek Pucharu Polski z Legią Warszawa!

Przypominamy, że Strefa Miedzi znajduje się na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You i jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w handlowe niedziele w godz. 10.00 – 20.00. Przy zakupie karnetu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem.

Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.

Dlaczego warto kupić karnet na Miedź?

Powodów jest co najmniej kilka! Przede wszystkim kupując karnet wspierasz Miedź, okazujesz przywiązanie do barw i wiarę, a także przyczyniasz się do budowy silnego klubu! Oszczędzasz także pieniądze, bo kupno karnetu jest znacznie tańsze niż kupowanie pojedynczych biletów na poszczególne mecze. Dodatkowo przed każdym meczem nie musisz stać w kolejkach do kasy i tracić czasu – z karnetem idziesz prosto do wejścia i szybko zajmujesz miejsce na trybunach. Ponadto masz gwarancję swojego stałego miejsca, które wybrałeś sobie na całą rundę. Masz pewność, że widok na murawę jest zawsze taki sam. Twoje miejsce będzie na Ciebie czekać także na meczu Totolotek Pucharu Polski z Legią Warszawa! Nowością w tym sezonie jest specjalny rabat dla posiadaczy karnetów – przez cały okres ważności karnetu za każde zakupy w Strefie Miedzi zapłacisz 10 procent taniej! Dla pierwszych 10 osób, które zakupią karnet przygotowaliśmy także niespodziankę w postaci koszulki “Mam karnet na Miedź, bo wierzę w mój Klub”, a na 200 pierwszych karnetowiczów czekać będą klubowe kalendarze!

 

Źródło: Miedź Legnica

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 250 dni temu dnia 17/01/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 17, 2020 @ 1:12 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

img_7407,mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf

Narodowy Dzień Sportu z legnickim OSiR-em

Read More →