AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Ruszył sportowy plebicyt w Zagłębiu Miedziowym

Przez   /   20/01/2020  /   No Comments

Trwa ósmy Plebiscyt na Najpopularniejszego Zawodnika i Trenera Zagłębia Miedziowego, a także na Najlepszą Imprezę Sportową w 2019 roku. Głosowanie potrwa do 25 stycznia 2020 roku. Plebiscyt i Gala Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego odbywają się pod patronatem prezydenta Legnicy i KGHM Polska Miedź S.A. (partner strategiczny).

Na liście nominowanych znalazło się 50 sportowców, 19 trenerów oraz 20 imprez. Głosować może każdy, kto zarejestruje się na portalu e-legnickie.pl. Każdy z użytkowników będzie mógł co godzinę oddać jeden głos na zawodnika, trenera i imprezę roku. Ponadto, po raz pierwszy w historii, głosować można też na Najpopularniejszego Zawodnika i Trenera Piłkarskich Niższych Lig, bo amatorska piłka nożna w naszym regionie cieszy się olbrzymim zainteresowaniem.
Czytelnicy wybiorą piątkę najpopularniejszych zawodników, trójkę najpopularniejszych trenerów, imprezę roku, a także najpopularniejszego zawodnika i trenera w niższych ligach. Z kolei najlepszych sportowców i trenerów w 2019 roku wybierze kapituła.
Wręczenie nagród odbędzie się podczas Balu Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego, który odbędzie się 7 lutego 2020 roku w hotelu Qubus w Legnicy.
Głosować można na stronie https://e-legnickie.pl/plebiscyt. Organizatorami są: Urząd Miasta Legnicy, Portal e-legnickie.pl, Legnickie Centrum Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji. Partnerem jest hotel Qubus w Legnicy.
Zaangażowane samorządy: miasta Chojnów, Głogów, Jawor, Legnica, Złotoryja, gmina Krotoszyce, powiat legnicki, gmina Lubin, miasto i gmina Polkowice, powiat lubiński, miasto i gmina Prochowice, miasto i gmina Ścinawa oraz gmina Wądroże Wielkie.
Sponsorzy: KGHM Polska Miedź S.A., Mine Master, Saller Polska, Związek Pracodawców Polska Miedź, Hotel Srebrna Góra, Platinum Mountain Hotel&SPA, Interferie, Bud-Ziem, Pałac Margot, Okoń.
Patronami medialnymi są: Interia.pl, Radio Plus Legnica, miedziowe.pl oraz Panorama Legnicka.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT, URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 247 dni temu dnia 20/01/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 20, 2020 @ 5:43 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

img_7407,mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf

Narodowy Dzień Sportu z legnickim OSiR-em

Read More →