Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiedza  >  Current Article

Rusza nabór do szkoły i przedszkola w Zagrodnie

Przez   /   20/02/2023  /   No Comments

Od 20 lutego do 13 marca rodzice i opiekunowie dzieci mogą składać wnioski o przyjęcie do samorządowego przedszkola i oddziału przedszkolnego w Zagrodnie. 13 marca ruszy rekrutacja do pierwszej klasy szkoły podstawowej.

Wnioski o przyjęcie do przedszkola wraz z załączonymi dokumentami można składać w sekretariacie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zagrodnie (Zagrodno 135). Zgodnie z zarządzeniem wójt Karoliny Bardowskiej, komisja rekrutacyjna do 27 marca dokona ich weryfikacji a do 29 marca zostaną ogłoszone listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych. Do 5 kwietnia rodzice powinni pisemnie potwierdzić wybór placówki przedszkolnej. Na okres 12 maja – 30 maja przewidziano czas na rekrutację uzupełniającą, o ile zostaną wolne miejsca.

W przypadku pierwszych klas szkoły podstawowej składanie wniosków potrwa tydzień (13 -20 marca). Listy kandydatów po weryfikacji dokumentów zostaną podane do publicznej wiadomości najpóźniej 6 kwietnia. Do 13 kwietnia rodzice powinni pisemnie potwierdzić wolę zapisu dziecka w szkole, do której zostało zakwalifikowane. Jeśli Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zagrodnie będzie potem dysponował wolnymi miejscami w klasach, to w dniach 7-9 czerwca przeprowadzi rekrutację uzupełniającą.

Piotr Kanikowski

FOT. PIOTR KANIKOWSKI

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

OLIMPIADA_2024_PLAKAT

Młodzi pasjonaci średniowiecza w Collegium Witelona

Read More →