WMD MCD
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Rosjanin był przetrzymywany przez 23 lata pod Lubinem

Przez   /   22/09/2020  /   15 Comments

    Drukuj       Email
 • Publikowany: 33 dni temu dnia 22/09/2020
 • Przez:
 • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 22, 2020 @ 3:13 pm
 • W dziale: wiadomości

15 komentarze

 1. lustrator pisze:

  a kubus nie moze poskarzyc sie babci?

 2. Legniczanin pisze:

  Panie Redaktorze,

  Proszę prześledzić cały wątek i wówczas dokonywać oceny.
  Każdy komentarz do jakiegokolwiek artykuły jest kontestowany przez lustratora wyzywającego innych.

  Jak długo można tolerować obelgi faceta, który chowa się za anonimowością portalu? Proszę zacząć publikować adresu IP komentatorów a problem się skończy jak taki watażka będzie musiał skonfrontować się z siłą argumentów rzeczywistości….

 3. lustrator pisze:

  i obaj oburzacie się na taki poziom dyskusji>>>w kwestii formalnej Panie Redaktorze. Ma Pan racje ale ja sie nie oburzam na poziom dyskusji.

 4. DO LUSTRATOR< LEGNICZANIN: Panowie, obaj używacie wyzwisk (‘pisdzielce”, “debil”) i obaj oburzacie się na taki poziom dyskusji. Proszę po raz kolejny o kulturalną dyskusję na argumenty, a nie osobiste wycieczki, inwektywy, zaczepki. Potraktujmy to jak pierwszą żółtą kartkę. Jeśli nie poskutkuje, to w końcu zacznę usuwać wpisy, które zamiast na merytorycznej dyskusji opierają się wyłącznie na chęci obrażennia dyskutanta.

 5. lustrator pisze:

  aaaa czyli standart.Faktycznie zapomnialem ze juz stara pierdola nie daje rady jak to POprancow bywa..

 6. Legniczanin pisze:

  Portal okupowany przez debila….
  Szkoda gadać, lustrator sam dla siebie jest wyznacznikiem poziomu kloacznego dołu, do którego usilnie próbuje ściągać innych!

 7. lustrator pisze:

  czy moze POspolstwo picowskie jeszcze jest informowane o odzyskiwaniu prokuratur?Czy moze prokuratorzy wychodza na ulice w obronie prawa maly Po …bany pisdzielcu?

 8. lustrator pisze:

  Chora jest duża część społeczeństwa nazywająca się opozycją a mogąca zaproponować jedynie ant-PiS czyli, >>> jak na rzaie antypis to jest najwaznieszy kierunek na dzisiaj.Jak sie zwalczy wirusa to przyjdzie czas na rehabilitacje

 9. lustrator pisze:

  wszechnie wiadomo, że jak karaluchy rozlezą się po domu, to ciężko robaki wytępić! I tak jest z pozostałościami po PO-spólstwie. >>>zadziwjajace bo cala prokuratura to JUZ ziobro.Ale pewnie do PO spolstwa pisowskiego to jeszcze nie dotarło.Tak jak sie zyje paskami TVP.

 10. Legniczanin pisze:

  lustrator pisze: 22/09/2020 o 11:26 wczas śledztwo będzie mogło utknąć na lata…>>.slusznie teraz prokuratura juz wie jak to robic i stosuje nagminnie.To pewnie ta PO- ukladana prokuratura juz przez ziobro.

  Chora jest duża część społeczeństwa nazywająca się opozycją a mogąca zaproponować jedynie ant-PiS czyli, dajcie nam władze a my się wówczas weźmiemy za łby w walce o koryta

 11. Legniczanin pisze:

  lustrator pisze: 22/09/2020 o 11:26 wczas śledztwo będzie mogło utknąć na lata…>>.slusznie teraz prokuratura juz wie jak to robic i stosuje nagminnie.To pewnie ta PO- ukladana prokuratura juz przez ziobro.<<<

  Powszechnie wiadomo, że jak karaluchy rozlezą się po domu, to ciężko robaki wytępić! I tak jest z pozostałościami po PO-spólstwie. Pomimo upływu pięciu lat wciąż wyłażą z zakamarków i niszczą co się da….

 12. lustrator pisze:

  wczas śledztwo będzie mogło utknąć na lata…>>.slusznie teraz prokuratura juz wie jak to robic i stosuje nagminnie.To pewnie ta PO- ukladana prokuratura juz przez ziobro.

 13. lustrator pisze:

  Wystarczy zatrudnić “PO-układanego” prawnika>> ty tak masz tylko czy choruje cała rodzina?

 14. lustrator pisze:

  a co na to ksiondz z rejonu?I sasiedzi katolicy.

 15. Legniczanin pisze:

  I okaże się, iż sprawcy w Polsce zostaną bezkarni a biedaka deportuje się do Rosji, bo wówczas śledztwo będzie mogło utknąć na lata…..

  Za kasę można kupić wszystko, kilku urzędników a nawet sędziów! Wystarczy zatrudnić “PO-układanego” prawnika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

images

Moje trzy grosze. Spóźniony wkurw

Read More →