Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Rodzinny festyn na zamku z okazji Dnia Dziecka

Przez   /   28/05/2024  /   No Comments

Muzeum Miedzi wespół ze swymi partnerami – miastem Legnica, Dolnośląskim Centrum Kształcenia Ustawicznego i Językowego Kadr w Legnicy oraz Legnickim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji S.A. 0 zaprasza 1 czerwca w godz. 11 -16 na rodzinny festyn, kreatywne zabawy, pokazy historyczne.

To będzie sympatyczny rodzinny festyn, który pozwoli kreatywnie i twórczo spędzić czas, a przy tym poznać nieco historię miasta i regionu. Muzeum Miedzi w Legnicy zaprasza na Zamek Piastowski, gdzie przebiegać będzie wydarzenie pt. „Życie bez używek. W przestrzeniach sztuki i historii – kreatywne zabawy rodzinne na Zamku Piastowskim”. Już w sobotę, 1 czerwca 2024 r. w godz. 11-16. Proponujemy m.in. warsztaty artystyczne. Stworzymy autorskie legnickie magnesy i obrazki monotypii inspirowane miejskimi historiami i legendami Wykonamy ozdoby z miedzi i wielkoformatowe obrazy. Będzie pokaz bicia monet, zwiedzanie zamku i inne atrakcje. Od godz. 12 do 13.30 występy rycerskie. Przez całą imprezę, jeżeli oczywiście pogoda dopisze, będą mogli Państwo spróbować wody prosto z saturatora – do wyboru z sokiem lub bez.
Program profilaktyczny jest współfinansowany ze środków Gminy Legnica (Gminny Program Profilaktyki i Rozwiązywania problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii). Dlatego na stoisku sekcji Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Legnicy dowiedzieć się będzie można o zagrożeniach związanych z uzależnieniami i udzielać informacji nt. profilaktyki zdrowotnej.

Źródło: Muzeum Miedzi w Legnicy

FOT. MUZEUM MIEDZI W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 25 dni temu dnia 28/05/2024
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Maj 28, 2024 @ 9:58 am
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

1718876011882

SDK Atrium zaprasza na piknik plastyczno-ekologiczny

Read More →