Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Reprezentant Polski do lat 19 w Miedzi!

Przez   /   17/06/2021  /   No Comments

18-letni defensor Filip Balcewicz zasilił Miedź. Utalentowany piłkarz jest wychowankiem Pogoni Szczecin i reprezentantem Polski w juniorskich kategoriach wiekowych.

Balcewicz już trzy lata temu zadebiutował w seniorskiej piłce, w barwach trzecioligowej Pogoni II Szczecin. Do minionych rozgrywek przygotowywał się z pierwszą drużyną „Portowców”, w której zadebiutował w meczu 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski z Podhalem Nowy Targ. Regularnie występował natomiast w drugim zespole szczecinian.

Ponadto w juniorskich reprezentacjach Polski zagrał w 20 spotkaniach, w których zdobył 2 gole. Mierzący 185 cm zawodnik może występować na środku obrony, jak i z prawej strony bloku defensywnego. Z Miedzią związał się 3-letnią umową. Do Legnicy młody piłkarz trafił na zasadzie transferu definitywnego – Miedź wykupiła go z Pogoni.

Filip witamy w Legnicy i życzymy powodzenia w barwach Miedzi!

Źródło: Miedź Legnica

FOT. B. HAMANOWICZ/ MIEDZLEGNICA.EU

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 38 dni temu dnia 17/06/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 17, 2021 @ 1:38 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

img_9120,mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf

Legniczanka płynie na Olimpiadzie. Trzymajmy kciuki!

Read More →