Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Ratusz zaprasza na Spotkanie Kobiet z Marią Rotkiel

Przez   /   27/03/2024  /   No Comments

Maria Rotkiel, najbardziej rozpoznawalna psycholożka w Polsce, zwana, z uwagi na nieprzeciętną urodę, „Angeliną Jolie polskiej psychologii”, będzie gościem 24. Spotkania Kobiet w Legnicy „Kochaj siebie!”– 4 kwietnia o godz. 18.00 w Hotelu Qubus w Legnicy.

Znana terapeutka i trenerka rozwoju osobistego przyjeżdża do Legnicy już po raz drugi. Spotkanie Kobiet z jej udziałem w 2016 roku było jednym z najbardziej wartościowych tej edycji. Odbyło się z udziałem kilkuset legniczanek. To niepowtarzalna okazja, by poznać jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiej psychologii, która przynosi ze sobą bogate doświadczenie zawodowe i naukowe.

W 2006 r. uzyskała Completion Certificate Oxford Course in Cognitive Behavioural Therapy, a następnie w 2008 r. uzyskała Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej zgodnie ze standardami European Association for Cognitive and Behavioural Therapies. Od ponad 20 lat prowadzi praktykę psychologiczną, terapeutyczną i trenerską specjalizując się w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz systemowym i motywacyjnym. Prowadzi warsztaty i wykłady z zakresu rozwoju zawodowego i osobistego, treningi kompetencji wychowawczych dla rodziców i pedagogów, szkolenia z zakresu mediacji i negocjacji oraz komunikacji, a także z zakresu zarządzania stresem oraz emocjami.

Tym razem Maria Rotkiel przyjeżdża do nas z wartościowym warsztatem związanym z dbaniem o zdrowie i odporność psychofizyczną. Autorka wielu książek przedstawi nam najważniejsze strategie i techniki dbania o zdrowie psychofizyczne w ujęciu holistycznym. Wytłumaczy, czym jest szeroko rozumiany dobrostan. Będzie mowa o śnie, odżywianiu, oddychaniu, nastawieniu i przekonaniach, moderowaniu emocji, odpoczynku i regeneracji. Poruszone zostaną tematy związane z budowaniem satysfakcjonujących relacji społecznych. Porozmawiamy również o energii psychofizycznej, w tym o codziennych zasadach dbania o jak największy poziom energii oraz satysfakcji na każdym z obszarów życia. To doskonała okazja, by poznać najskuteczniejsze strategie dbania o swoje zdrowie i dobrostan w życiu codziennym.

Dodajmy, że Maria Rotkiel ma zawsze wspaniały kontakt z odbiorcami i przekazuje swoją wiedzę w oryginalnej, a jednocześnie przystępnej formie. Bywa, że zachęceni do interakcji odbiorcy ronią na jej wykładach łzy, ale też śmieją się i pozytywnie wzruszają. To będzie niewątpliwie wyjątkowe spotkanie. Wstęp na spotkanie jest wolny. Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta Legnicy.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

grafika-dzień-ziemi

Cztery dni darmowych dostaw na zakupy w drogerii internetowej i poprzez aplikację Rossmann PL

Read More →