Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Pyszny Dino Kebab – nowość na Jaworzyńskiej w Legnicy

Przez   /   31/05/2021  /   No Comments

W Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 41 kilka dni temu otworzył się Dino Kebab. Bardzo smaczne mięso, świeże warzywa, czystość, dobre ceny i miła obsługa to jego recepta na sukces. Od 31 maja bar oferuje również jedzenie z dowozem.

Dino Kebab kusi egzotycznymi smakami nie tylko z kuchni tureckiej i bałkańskiej. W menu poza specjalnością baru – soczystym kebabem – są również tortilla, pita przyrządzana z trzech rodzajów chleba, mały i duży kapsalon oraz gorące dania z kurczaka: Hot Wings, Buffalo Wings, Nigat Box. Wegetarianie znajdą w karcie kilka różnych falafeli i smaczne sałatki (Grecka, Cezar). Na deser właściciele polecają orientalny przysmak: baklawę.

Z uwagi na rządowe ograniczenia związane z pandemią, bar prowadzi sprzedaż tylko na wynos. Od poniedziałku 31 maja możliwe będzie również złożenie zamówienia telefonicznie (576 904 806) – jedzenie zostanie dostarczone pod wskazany adres.

 

Dino Kebab
ul. Jaworzyńska 41
Legnica

Zamówienia:
tel. 576 904 806

Otwarte:
poniedziałek – piątek godz. 10 -22
sobota godz. 11 – 23
niedziela godz. 10 – 22

tekst sponsorowany

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

httpssanikom.festiwal.abrys.pl – Opera 21.06.2021 082152.bmp

Festiwal online – odpad surowcem przyszłości

Read More →