DPD new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Program Myrdy: Bezpłatna kolej w całej Polsce

Przez   /   18/09/2019  /   3 Comments

Tymoteusz Myrda, kandydat Bezpartyjnych Samorządowców na senatora w okręgu legnickim, przebił wszystkie wyborcze obietnice. Chce, by w całym kraju kolej była bezpłatna. 

Tymoteusz Myrda jest obecnie członkiem zarządu województwa dolnośląskiego odpowiedzialnym m.in. za kolej, ale przez prawie całe dorosłe życie był związany z Lubiniem, gdzie kolejno pełnił funkcje: rzecznika prasowego prezydenta Roberta Raczyńskiego, radnego powiatu lubińskiego, prokurenta Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji oraz sekretarza Starostwa Powiatowego.

Jako kandydat Bezpartyjnych Samorządowców na senatora Myrda odwołuje się do lubińskich doświadczeń. Pisze: “Gdy Miasto Lubin jako pierwsze na Dolnym Śląsku wprowadzało bezpłatne autobusy miejskie, nasi sąsiedzi pukali się w głowę. Dziś ten pomysł kusi coraz więcej miast.
Moim pomysłem jest BEZPŁATNA KOLEJ w całym kraju, którą łatwo dojedziemy do pracy, do rodziny, na wakacje.
Darmowa ogólnopolska kolej będzie tańsza niż programy socjalne PiS i obiecywane przez rząd autobusy-widma PKS, a spowoduje gospodarczy skok do przodu. Im łatwiej nam się poruszać, tym więcej możemy zdziałać. “

Pomysł z bezpłatną koleją pojawił się dziś na oficjalnym profilu Tymoteusza Myrdy na Facebooku.

FOT. FACEBOOK.PL/ Tymoteusz Myrda, kandydat do Senatu RP Twój Senator

 

 

    Drukuj       Email
 • Publikowany: 128 dni temu dnia 18/09/2019
 • Przez:
 • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 18, 2019 @ 5:25 pm
 • W dziale: wiadomości

3 komentarze

 1. xxx pisze:

  Obietnice bez pokrycia nic nie kosztują, zwłaszcza gdy kreowane są przez komitet wyborczy borykający się problemami z rejestracją list! Powodzenia p. Myrda, przyda się na pewno!

 2. Lustrator pisze:

  i tak pomału wszystkim w tym kraju odbija palma.Co nie jest dziwne majac na uwadze skale motlochu pchajacego sie na stolki.

 3. Emil 4 pisze:

  Ot i mamy mądrego! Aż dziw, że go wcześniej do tego Senatu nie wybrali, to by mu już od kilku lat za darmo jeździli. Szkoda, że tylko po Polsce. A może by tak – Panie Senatorze – jechać po całej Europie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

mauser

Pod Legnicą składowano bez zezwoleń groźne odpady

Read More →