wakacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Premiera „Noe: Wybrany przez Boga” już od dziś w kinach Helios!

Przez   /   28/03/2014  /   No Comments

Już od piątku 28 marca ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza wszystkich fanów światowej kinematografii na premierę najnowszego filmu amerykańskiego reżysera, Darrena Aronofsky’ego - „Noe: wybrany przez Boga”!

Film nawiązuje do biblijnej opowieści o Noe – proroku, który dostrzega widmo potopu wiszące nad światem. Jednakże potop i sam Noe to chyba jedyne, co z biblijnej historii pozostało – reżyser stworzył własną wizję wszystkich wydarzeń. Świat w jego filmie to miejsce całkowicie pozbawione nadziei – nie ma tu deszczu, ludzie nie zbierają plonów.

Zapanowały w nim rządy barbarzyńców, samozwańczych przywódców hord, które starają się wyniszczyć nawzajem. Jest tam jednak jeden dobry człowiek – to oczywiście Noe, doświadczony wojownik i mag, który pragnie jedynie spokoju dla swojej rodziny.  Pewnego dnia zdaje sobie sprawę, że sen o potopie, nawiedzający go od dłuższego czasu, może być znakiem od Stwórcy… Wie, że jest to jedyny sposób na oczyszczenie świata ze zła, jakie go opanowało. Dostaje ostatnią szansę uratowania życia na Ziemi…

Darren Aronofsky, twórca tak wyśmienitych filmów jak „Czarny łabędź”, „Requiem dla snu”, czy „Zapaśnik” zadbał o to, aby film był spektakularny i pozostał na długo w pamięci widzów. W głównych rolach zobaczymy znanych wybitnych aktorów takich jak Russel Crowe, Jennifer Connelly, Anthony’ Hopkins czy Emma Watson.

Film, mimo iż film jeszcze nie miał oficjalnej premiery w Stanach Zjednoczonych już został okrzyknięty niezwykle kontrowersyjnym obrazem. Jego wyświetlania zabroniono w niektórych krajach arabskich, w tym w Egipcie. My zapraszamy na premierowe pokazy filmu „Noe: Wybrany przez Boga” już od dziś (polska premiera przypada na piątek, 28 marca).

 

Szczegółowe informacje o seansach, a także sprzedaż on-line dostępne są pod adresem: helios.pl!

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2376 dni temu dnia 28/03/2014
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Marzec 28, 2014 @ 2:41 pm
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 25.09.2020 094355.bmp

Nastrój się. Seed Holden zagra w zamku w Grodźcu

Read More →