PWSZ1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Pomyśl o karierze. Konkursy PUP Złotoryja dla uczniów

Przez   /   11/09/2019  /   No Comments

Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi na koniec października przygotowuje jedenastą edycję Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Zapowiadają go konkursy adresowane do uczniów szkół z powiatu złotoryjskiego: plastyczny i filmowy.  Prace można nadsyłać do 14 października 2019 r. Czekają nagrody. Wszystkie szczegóły poniżej. 

“Pasja + Praca = Sukces”- to temat Konkursu Plastycznego adresowanego do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych z terenu powiatu złotoryjskiego.  Wystawa prac plastycznych odbędzie się podczas Targów Edukacyjno-Zawodowych  z okazji XI ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w dniu 25.10.2019 r. w kinie Aurum w Złotoryi.


Uczniowie szkół średnich z powiatu złotoryjskiego mogą wziąć udział w Konkursie Filmowym pn. “Pasja drogą do kariery”.  Filmy zgłoszone do konkursu będą wyemitowane podczas Targów Edukacyjno-Zawodowych w dniu 25.10.2019 r. od godz. 10.00 do 13.00 w kinie Aurum w Złotoryi.


Więcej informacji na www.pup.zlotoryja.pl (Zakładka Menu/Wydarzenia/XI OTK 2019)

FOT. PIXABAY.COM

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

kiernikowski 116_640x426-0

Biskup legnicki zakazał ks. M. sprawowania Eucharystii

Read More →