schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Pomóżcie uratować życie 11-letniego Dominika

Przez   /   26/01/2023  /   No Comments

Rodzina i przyjaciele 11-letniego Dominika Koronkiewicza z gminy Kunice proszą o pomoc w zbiórce środków na jego leczenie. U chłopca zdiagnozowano osteosarcomę, złośliwy nowotwór kości. Na razie Dominik trafił pod opiekę Fundacji “Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”, która założyła dla niego konto. Dominik jest dzielny, walczy jak umie, ale bez nas sobie nie poradzi.

Każda pomoc jest bezcenna. Można na przykład przy rozliczeniu podatku przekazać 1,5 procenta na rzecz Fundacji “Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” z dopiskiem: “Cel szczegółowy: Dominik Koronkiewicz” (KRS 0000086210). To nie kosztuje nic oprócz, dosłownie, odrobiny uważności.

Można dokonać wpłaty dowolnej sumy na konto Fundacji “Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” (ul. Ślężna 114s/1 53-111 Wrocław), Bank Millenium, nr konta 11 1160 2202 0000 0001 0214 2867 z tytułem wpłaty “Dominik Koronkiewicz”.

Przyjaciele Dominika myślą też o organizacji charytatywnych imprez na rzecz chłopca. Szukają partnerów, np. osób z talentami organizacyjnymi, muzyków, sportowców, konferansjerów itd, którzy włączyliby się w te działania. Zbierają fanty, które można będzie wylicytować na rzecz chłopca. Wolontariusze Fundacji Tu i Teraz Z Kunic czekają w pogotowiu. Jeśli możecie pomóc, podajemy link do posta Anny Koronkiewicz-Szustak na Facebooku, gdzie znajdziecie więcej informacji (KLIKNIJ) 

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 121 dni temu dnia 26/01/2023
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 26, 2023 @ 10:04 pm
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

obraczkowanie_mlodych_sokolow_w_hucie_miedzi_glogow_5_

Młode sokoły dostały po obrączce od KGHM

Read More →