Starostwo1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Pomagają ludziom podnieść się z psychicznego kryzysu

Przez   /   17/11/2022  /   No Comments

Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych prowadzi nabór do II tury projektu “Włączeni – kurs na otarte życie”. Osoby po kryzysie psychicznym mogą bezpłatne uzyskać pomoc. - Zapewniamy wsparcie psychoterapeuty, doradcy zawodowego, zajęcia codzienne z ergoterapii i arteterapii. Organizujemy wspólne wyjścia w celu społecznej aktywności – opowiada Katarzyna Kaźmierczak z SIT. 

SIT zaprasza osoby, które są bezrobotne lub bierne zawodowo, przeszły kryzys psychiczny i mogą to potwierdzić zaświadczeniem od psychiatry lub orzeczeniem o niepełnosprawności (O2-P). Jeśli zamieszkują powiat lubiński, jaworski, złotoryjski, legnicki lub miasto Legnica mogą bezpłatnie wziąć udział w projekcie “Włączeni – kurs na otwarte życie”. W ramach projektu SIT oferuje im: indywidualne i grupowe wsparcie psychoterapeuty i doradcy zawodowego, udział w zajęciach plastycznych , kulinarnych i artystycznych , wyjścia do kina, teatru, na basen, do kawiarni, na kręgle itp. , udział w trzymiesięcznych płatnych stażach zawodowych i pomoc w pozyskaniu pracy, kurs podstawowej obsługi komputera. Osobom spoza Legnicy gwarantowany jest zwrot kosztów dojazdu.

Katarzyna Kaźmierczak zaprasza do kontaktu: tel: 533-515-637 albo tel. 606-980-113. Adres: Legnica, ul. Wjazdowa 12 (1-sze piętro Hotelu Gwarna).

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

FOT. SIT

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

SONY DSC

Jarosław Kaczyński – i tabuny policji – w Legnicy

Read More →