Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Półki metalowe wiszące w domu i w biurze

Przez   /   23/09/2021  /   No Comments

Urządzając mieszkanie, garaż, spiżarnię, biuro czy magazyn sięgamy często po rozwiązania w równej mierze estetyczne co praktyczne. Półki metalowe wiszące to niewątpliwie jeden z nich.

Jak sprawdzają się półki metalowe wiszące w poszczególnych pomieszczeniach

  • dom- w kuchni często liczy się każdy centymetr kwadratowy powierzchni, dlatego na takich półkach można przechowywać drobne akcesoria kuchenne, przyprawy, elementy zastawy lub makarony, ryże i kasze umieszczone w ładnych pudełkach. W salonie nadają się do trzymania płyt cd i dvd, zdjęć rodzinnych, pamiątek, roślin. Półki metalowe wiszące sprawdzają się w każdym innym pomieszczeniu w domu.
  • magazyn-  można na nich umieszczać lżejsze narzędzia, dokumenty, które muszą być dostępne pod ręką, preparaty, śrubki itp, podobnie rzecz ma się w warsztacie.
  • pomieszczenia biurowe – półki metalowe wiszące pełnią rolę estetyczną, sprawdzają się w aranżacji przestrzeni biurowej, szczególnie w przypadku recepcji.

Duży wybór i wysoka jakość

Półki metalowe wiszące muszą być wykonane z blachy o odpowiedniej grubości, tak aby były solidne i bez problemu radziły sobie z dopuszczalnym przez specyfikację obciążeniem. Półki mają też konkretne wymiary, aby pasowały do szaf metalowych oraz stanowiły spójną i funkcjonalną część z wystrojem wnętrz. Sklep Lobby oferuje swoim klientom produkty najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Różnorodność kolorów szaf i półek czynią te meble ciekawym dodatkiem. Półki nie muszą być rozwieszane w równych odległościach, co umożliwia specyficzna budowa mebla. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, takich jak blacha stalowa o grubości właściwej dla danego modelu przez najlepszych producentów dostępnych na rynku. Półki metalowe wiszące stanowią doskonałe uzupełnienie wyposażenia biurowego dbając o komfort użytkownika i ergonomię eksploatacji.

Lobby Sklep już od lat proponuje swoim klientom meble metalowe o różnych wymiarach, w tym również półki metalowe wiszące, fachowa pomoc w doborze dodatkowych elementów i profesjonalne doradztwo stawiają Lobby wysoko w rankingu sklepów. To jakość i atrakcyjna cena przemawiają za zakupami w tym sklepie internetowym.

Dobrze dobrany mebel metalowy nie tylko będzie praktyczny ale też uatrakcyjni design pomieszczenia na długi czas. Wszystkie meble z Lobby Sklep objęte są gwarancją, pod warunkiem stosowania ich zgodnie z ich przeznaczeniem.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 66 dni temu dnia 23/09/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 23, 2021 @ 2:07 pm
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

img_4148,klOWfqWibGpC785HlXs

Mateusz Gessler z kobietami w Legnicy celebrował życie

Read More →