Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Policja ma rowerowego złodzieja torebek

Przez   /   29/08/2013  /   No Comments

Działania operacyjne naprowadziły legnickich policjantów na trop dwudziestoletniego złodzieja wyspecjalizowanego w kradzieży damskich torebek. Podbiegał do ofiary lub podjeżdżał rowerem  od tyłu, chwytał łup i natychmiast uciekał. Poza 13 kradzieżami policja udowodniła mu  dwa włamania do kiosków na terenie Legnicy.

 Na ofiary wybierał kobiety, które szły ulicą trzymając torebkę w ręce lub siedziały na ławce obok torebki. Z torebek zabierał telefony komórkowe oraz pieniądze. Były to różne kwoty od 8 złotych do 2,5 tysiąca złotych.

Zaglądał również do pomieszczeń pracowniczych, aby przeszukiwać pozostawione w nich ubraniach. W ten sposób ukradł kiedyś kluczyki do samochodu. Odszukał potem samochód, sprawdził czy nie ma w środku czegoś wartościowego i odszedł, zostawiwszy niepotrzebne mu kluczyki w drzwiach auta.

- Policjanci udowodnili zatrzymanemu 13 kradzieży a także 2 włamania do kiosków na terenie Legnicy – mówi kom. Anna Farmas-Czerwińska. – Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wcześniej był już zatrzymywany przez policję za kradzieże oraz kradzieże z włamaniem. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2372 dni temu dnia 29/08/2013
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Sierpień 29, 2013 @ 6:55 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

doctor-563429_1920

Lubin. Pacjentka przychodni z podejrzeniem koronawirusa

Read More →