Akademia
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Podwójny Maraton Halloween w kinach Helios! – UWAGA KONKURS

Przez   /   26/10/2016  /   No Comments

Helios zaprasza Widzów na podwójny maraton Halloween! Dwa terminy (28 i 31 października), dwa zestawy najbardziej mrożących krew w żyłach horrorów czekają na Maratończyków z okazji Halloween 2016!

Dla tych, którzy lubią „strasznie dobrze bawić się” w kinie, Helios poleca zestaw Horrorów pełnych absurdu. Na tych, którzy lubią „strasznie bać się” w kinie, czeka zestaw Horrorów pełnych grozy ze światową premierą filmu „THE POSSESION EXPERIMENT” i trzy najstraszniejsze horrory wyprodukowane w ostatnim czasie!

W obu terminach Maratończycy będą mogli wybierać spośród aż ośmiu horrorów, które sieć sprowadziła specjalnie z tej okazji! Widzowie muszą samodzielnie podjąć decyzję, na który z zestawów wystarczy im odwagi. A może będą tacy, którzy skuszą się  na oba?

Horrory pełne absurdu

NIGHT OF THE LIVING DEB (Premiera!)

HELLBENDERS (Premiera!)

BUNNY THE KILLER THING (Premiera!)

WITCHING & BITCHING (Premiera!)

 

Horrory pełne grozy

THE POSSESSION EXPERIMENT (Przedpremiera!)

DWELLING (Premiera!)

BED OF THE DEAD (Premiera!)

LET HER OUT (Premiera!)

 

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza Widzów do zakupu biletów na październikowe  seanse z cyklu Nocne Maratony Filmowe w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie internetowej: www.helios.pl/nmf_halloween16

źródło: helios

Uwaga, konkurs! Aby wziąć udział w losowaniu dwóch dwuosobowych zaproszeń na wybrany maraton w kinie Helios trzeba przesłać na adres konkursy@24legnica.pl mejl z odpowiedzią na pytanie: jaki nosi tytuł filmu, grany na maratonie Halloween jako przedpremierowy . Spośród osób, które do 27 pażdziernika nadeślą prawidłową odpowiedź wylosujemy zwycięzcę konkursu. W mejlu prosimy podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. O wygranej poinformujemy drogą telefoniczną. 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1428 dni temu dnia 26/10/2016
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 26, 2016 @ 10:28 am
  • W dziale: rozrywka, styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

2017_02_23_helios-1024x356

Repertuar Kina Helios Legnica 25.09-01.10.2020

Read More →