PWSZ_prezentacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Podopieczni Akademii Avatar zmierzą się w zawodach

Przez   /   09/02/2023  /   No Comments

W najbliższy weekend 11 i 12 lutego w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 przy ul. Składowej w Lubinie odbędą się III Zawody Akrobatyczne Akademii Avatara oraz II Zawody Aerial Akademii Avatara.

Głównym sędzią będzie Wojciech Świecik – wielokrotny mistrz świata w gimnastyce akrobatycznej!

Celem wydarzenia jest pokazanie uczestnikom zajęć akrobatycznych w Akademii Avatar, czym są zawody z wybranej przez nich dyscypliny, jakie emocje towarzyszą takim występom. Akademia umożliwia uczniom zmierzenie się ze stresem i wrażeniami na przyjaznym gruncie oraz poznanie przebiegu i struktury zawodów.

Ponadto daje szansę podopiecznym na poznanie się między uczestnikami avatarowych zajęć w Legnicy, Lubinie i Chocianowie, sprawdzenie się na tle “rywali” z innych miast . To okazja do posmakowania zdrowej konkurencji, ale także wzajemnego wsparcia, kibicowania i towarzyszenia .

Podczas zawodów zawsze widać, jak zawodnicy sobie wzajemnie pomagają, dodają otuchy i okrzykują sukcesy. Nie brakuje również łez radości i smutku.

Do zawodów mogli przystąpić chętni uczestnicy zajęć akrobatycznych w Akademii Avatara, również reprezentanci siedziby w Lubinie i Chocianowie. Zawodnicy będą rywalizować w poszczególnych grupach wiekowych, a dla zwycięzców przygotowane są dyplomy oraz medale.

Zapraszamy do odwiedzin oraz kibicowania śmiałkom.

Źródło: Akademia Avatar

FOT. AKADEMIA AVATAR

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 530 dni temu dnia 09/02/2023
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Luty 9, 2023 @ 5:46 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Zrzuty ekranu2

Miedź Legnica -GKS Tychy 2:2. Wypowiedzi trenerów

Read More →