UM kobiety
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Po narkotykach nie da się trzeźwo myśleć. Oto przykład

Przez   /   30/03/2020  /   No Comments

Policjanci z Lubina siłowo wyciągnęli z samochodu kierowcę, który nie chciał się poddać kontroli. Zatrzasnął drzwi w Audi A4 i myślał, że to wystarczy, by zniechęcić funkcjoanriuszy. Był odurzony narkotykami, a w aucie ukrywał 11 porcji metamfetaminy.


Lubińska drogówka dostała zgłoszenie o Audi A4 wykonującym dziwne manewry na jednej z ulic w mieście. Policjanci namierzyli kierowcę, ale ten na widok radiowozu zamknął się w aucie jak w twierdzy. Zatrzasnął drzwi i nie zamierzał wyjść na zewnątrz. Funkcjonariusze wezwali na pomoc drugi patrol, a potem siłowo wyciągnęli kierowcę Audi A4 z jego twierdzy. 24-latek z gminy Rudna został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie. Kiedy okazało się, że nic nie pił, drogówka sięgnęła po narkotesty. Tym razem wynik był pozytywny – wskazywał na zażycie metamfetaminy.

- Mężczyzna miał jak się okazało nie tylko to przewinienie na sumieniu. Wewnątrz samochodu policjanci znaleźli jeszcze 11 porcji narkotyków – mówi asp. Krzysztof Pawlik, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Lubinie. – Mężczyźnie zatrzymano już prawo jazdy i usłyszał zarzuty kierowania pojazdem mechanicznym po użyciu środków odurzających oraz posiadania substancji psychotropowych wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za co grozi mu kolejno kara do 2 i do 3 lat pozbawienia wolności.

FOT. POLICJA LUBIN

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 241 dni temu dnia 30/03/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Marzec 30, 2020 @ 12:00 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Jawor-w-finale-konkursu-innowacyjnych-samorządów-1024x681

Najdroższa inwestycja w historii wydatków z budżetu Jawora

Read More →