AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Pluszaki bezdomniaki. Kibice pomagają psom ze schroniska

Przez   /   18/06/2020  /   No Comments

Ośrodek Kibice Razem Miedź Legnica zebrał i przekazał do Schroniska dla Bezdonych Zwierząt w Legnicy trzy worki pluszaków. Schronisko apelowało o taki dar.

Legnickie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt przy ulicy Ceglanej w Legnicy zamieściło na swoim profilu facebookwym informację, że chętnie przygarnie pluszaki “bez względu na przynależność gatunkową”:  ”Może zalegają w Waszych domach maskotki, którymi nikt się nie bawi. Naszym psiakom sprawiłyby one niesamowitą radość. Szczególnie kierujemy tę prośbę w imieniu naszego Lando, który stracił swojego fotelowego „kumpla” – był nim ogromny, pluszowy królik, z którym bardzo chętnie dzielił fotel”

Ośrodek Kibice Razem Miedź Legnica zareagował. – W kilka dni udało nam się zebrać 3 pokaźne worki miśków, które w dniu dzisiejszym przekazujemy na rzecz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Legnicy. Warto dodać, że część pluszaków pochodziła od naszych młodych kibiców, którzy to postanowili oddać swoje miśki dla tych biednych, ale i przesympatycznych zwierzaków – mówi Bartłomiej Żygadło koordynator ośrodka Kibice Razem Miedź Legnica.

FOT. OŚRODEK KIBICE RAZEM MIEDŹ LEGNICA

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

coronavirus-5394069_1920

4 nowe zachorowania na COVID w Legnicy i powiecie

Read More →