Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Pierogowy Festyn na Kartuzach. Smacznego!

Przez   /   14/08/2019  /   No Comments

Legnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z parafią św. Jacka zapraszają w czwartek (15 sierpnia) na Rodzinny Festyn na Kartuzach, podczas którego odbędą się XIV już Mistrzostwa Legnicy w Lepieniu Pierogów.

Ta popularna wśród legniczan impreza odbędzie się nad Kaczawą, w okolicach mostu przy ul. Kartuskiej. Początek o godzinie 15.00, wstęp wolny.

Rodzinny festyn to dobra zabawa i aktywnie spędzony czas, oczywiście z mnóstwem atrakcji i pierogów. Ale najpierw trzeba je ulepić i ugotować. Uczestnicy mistrzostw będą mieli za zadanie w ciągu pół godziny ulepić jak największą ilość pierogów. Ciasto, farsz i wszystkie niezbędne produkty oraz sprzęt zapewnia organizator.

Zapraszamy do zapisów, bo w mistrzostwach będzie tylko 10 stoisk. Nagrody w postaci sprzętu kuchennego przewidziane są dla wszystkich uczestników. Zapisy przyjmowane są do 14 sierpnia, osobiście w biurze przy ul. Najświętszej Marii Panny 7, e-mailem: ci@osir.legnica.eu lub w dniu i miejscu imprezy – do godz. 17.00.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT./RYC. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 327 dni temu dnia 14/08/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Sierpień 14, 2019 @ 1:27 pm
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

2346_1593740705

Gimnastyka z Centrum Seniora w legnickim parku

Read More →