AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Paser otworzył koparkę i… wpadł w policyjną pułapkę

Przez   /   28/08/2018  /   No Comments

Policjanci z Legnicy wytropili skradzioną kilka tygodni temu w Kochlicach koparkę oraz lawetę samochodową. Urządzili też zasadzkę na pasera. W ich sidła wpadł 38-letni mieszkaniec Legnicy.

- Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy od dłuższego czasu pracowali nad zgłoszeniem dotyczącym kradzieży lawety samochodowej wraz z koparką o łącznej wartości ponad 100 tys. złotych – relacjonuje mł. asp. Jagoda Ekiert, oficer prasowa. – Operacyjni, w trakcie gromadzenia materiału w tej sprawie i posiadanych informacji wytypowali miejscowość, gdzie może znajdować się skradzione mienie. Następnie podjęli obserwację przyległego terenu.

Skradziona koparka i laweta stały na jednej z posesji w gminie  Kunice. Funkcjonariusz czekali, ciekawi, kto się przy nich pojawi. Wkroczyli do akcji, gdy w polu obserwacji pojawił się nieznajomy, który otworzył drzwi koparki. Tak zatrzymali 38-letniego mieszkańca Legnicy. Mężczyzna trafił najpierw do celi, a potem do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut paserstwa. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 755 dni temu dnia 28/08/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Sierpień 28, 2018 @ 11:22 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

vaccination-2722937_1920

Legnica łamie się w sprawie szczepionek HPV? Za późno

Read More →