basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Out Of Control w klubie Spiżarnia. Nadsyłajcie zgłoszenia

Przez   /   31/10/2019  /   No Comments

30 listopada Stowarzyszenie Legnica Aktywnie i Kreatywnie organizuje 5. edycję muzycznej imprezy andrzejkowej Out Of Control w klubie Spiżarnia. Zgłoszenia chętnych do zagrania kapel i solistów można wysłać do 10 listopada.

W tym roku LAIK zaprasza do współpracy także pozytywnie zakręcanych artystów z innych gałęzi kultury, którzy chcieliby się zaprezentować w nietuzinkowej formie – po prostu „art aut of control”. Dochód z imprezy tradycyjnie przeznaczony zostanie na paczki świąteczne dla dzieci z uboższych domów.

Koncert „Out of Control” to świetna okazja do zaprezentowania się dla mniej lub bardziej doświadczonych solistów oraz kapel, które chcą budować wraz z LAiK lokalną scenę muzyczną i przy okazji zrobić coś fajnego – swoimi talentami i pasją do muzyki sprawić uśmiech na twarzach dzieciaków z uboższych legnickich domów.

Impreza uchodzi za lokalną „kuźnię talentów”, miejsce gdzie zobaczyć mogliśmy najwięcej debitów muzycznych w ostaniach latach w Legnicy. Z nowicjuszami scenę dzielą także bardziej doświadczone regionalne składy, które na swoim koncie mają m. in. koncerty – w tym na największych festiwalach w Polsce, wytłoczone płyty czy wydane teledyski.

Grają dźwięki rockowe, punkowe, bardowskie, poetyckie, popowe bluesowe, jazzowe, metalowe czy reggae, więc każdy znajdzie coś dla siebie. „Freestagowa” formuła imprezy LAiK-a w szaloną andrzejkową noc niesie ze sobą zawsze wiele spontanicznych, żywiołach zachowań artystów na scenie oraz w wykonaniu naszej pozytywnie zakręconej widowni – po prostu „out of control”.

Tym razem idee imprezy LAIK spróbuje nieco zmodyfikować, szerzej otworzyć, pchnąć w kierunku „art aut of control” i zaprosić artystów chcących pokazać inne talenty niż muzyka. To będzie kolejny eksperyment w Spiżarni. Być może uda się odpalić jakieś akrobatyczne show, powiesić mniej znanych plastyków, zareklamować kreatywnych tatuatorów, znaleźć magika, zaprosić do zapowiedzi stand-upera etc.

Więcej szczegółów oraz namiary na organizatorów pod TYM LINKIEM.

Źródło: LAIK Legnica Aktywnie i Kreatywnie

FOT. PIXABAY.COM

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 115 dni temu dnia 31/10/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 31, 2019 @ 8:26 am
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

hamburg-1508636_1280

W LCK rusza Nauka Tańca Towarzyskiego III stopnia

Read More →