Jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

One naprawdę naprawiają mózgi

Przez   /   22/10/2012  /   1 Comment

Brzmi dość nieprawdopodobnie jednak przekonałam się sama…  ta Pani mówi tyle o moim dziecku, jakby u nas mieszkała?

- O Dniach Otwartych dowiedziałam się poprzez szkołę. Przyszłam tu z moim synkiem. Chciałam sama przekonać się, co daje badanie fal mózgowych. Słyszałam od znajomych, że to fajna sprawa. Kamil miał na głowie specjalne czujniki, ale niczego nie czuł. Po kilku minutach na monitorze pojawił się jakiś zapis, dla mnie abstrakcja, ale? to prawdziwe czary-mary! To było najlepsze. Usłyszałam:

- Proszę Pani, to inteligentny chłopak. Nie jest systematyczny, co nie znaczy, że leniwy. Pamięć ma tak dobrą, że może mu Pani tylko pozazdrościć. Dużo zapamiętuje z lekcji, więc nie ma potrzeby długo siedzieć przy książkach w domu, niech się Pani tym nie martwi. W sytuacji podbramkowej mobilizuje się a wtedy wyniki ma zaskakujące. Taki już jego styl pracy. Świetnie poradzi sobie w życiu, moje gratulacje!

BIOFEEDBACK – wszystko zaczyna się w mózgu

Jeżeli jednak wasza pociecha nie potrafi się skoncentrować, nie przynosi dobrych ocen, rozprasza się, ociąga, zapomina, gubi wszystko, jest żywym srebrem i zastanawiacie się po kim ten dzieciak tak ma, nie martwcie się, ale też nie czekajcie aż z tego wyrośnie!  Dzieci wyrastają z butów i kurtek, ale nie z problemów z koncentracją.

- W poradni na Łukasińskiego jest bardzo miła atmosfera. Miałam wrażenie, że Alex wyciszał się od razu kiedy wchodził. Cieszę się, że teraz są takie skuteczne metody. Podczas sesji siedział sobie wygodnie w fotelu, miał przypięte czujniki i robił to, co najbardziej lubi. Wcielał się w rolę pilota statku kosmicznego i budował gwiezdne imperium, ale i to jest najciekawsze, tylko za pomocą swoich myśli czy też fal mózgowych. Musiał się skoncentrować na zadaniu, wtedy mu dobrze szło, a wystarczyło, że pomyślał o czymś innym i już tracił punkty. Tak go to motywowało, że potrafił prawie godzinę wysiedzieć w pełnej koncentracji. A ja już wiem, ze właśnie wtedy wzmacnia się fala odpowiedzialna za koncentrację i na tym właśnie  polega skuteczność biofeedbacku. Nauczycielka Alexa też zaprowadziła swojego syna na biofeedback.

COROCZNA AKCJA: DNI OTWARTE

Zostało jeszcze tylko kilkanaście wolnych miejsc  na bezpłatne badanie predyspozycji i ogólną diagnozę dziecka na podstawie fal mózgowych.

- Zainteresowanie jest ogromne. Dlatego zdecydowaliśmy przedłużyć zapisy jeszcze o kilka dni. Zapraszamy dzieci i młodzież od 5 do 18 lat do 15 listopada br.- mówi Mariola Kurczyńska, dyrektor Poradni.

Jak zapewne już Państwo wiecie, w Niepublicznej Poradni Specjalistycznej Psychologiczno- Pedagogicznej przy ul. Łukasińskiego w Legnicy można zdiagnozować dziecko pod kątem trudności w nauce (dysleksja, ADHD i inne). Z naszych usług można skorzystać bez rejonizacji i długich kolejek a przede wszystkim w miłej atmosferze. Nasze opinie są honorowane przez Okręgowe Komisje Egzaminacyjne oraz przez Szkoły. Oprócz treningu koncentracji prowadzimy najskuteczniejsze terapie w zakresie nadpobudliwości, lęków, agresji, nerwowości, nieśmiałości, braku pewności siebie. Konkretnie i skutecznie doradzamy w problemach wychowawczych. Wasz sukces jest naszym sukcesem J

Zapraszamy na nasza stronę: www.poradnia.legnica.pl

Zadzwoń i umów się na bezpłatną diagnozę już teraz

76 721 69 66

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2925 dni temu dnia 22/10/2012
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 22, 2012 @ 4:10 pm
  • W dziale: styl życia, wiedza

1 komentarz

  1. Anonim pisze:

    kryptoreklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

ZAGRODNO 15 miedz

Młyńskie Wzgórze i Grodziec. Tutaj było stare zagłębie

Read More →