Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Olimpiada Miast. Wesprzyj Legnicę i wygraj konsolę

Przez   /   09/06/2021  /   No Comments

Sieć Szkół Policealnych Pascal organizuje Olimpiadę Miast, z udziałem 18 miejscowości, w których działają jej placówki. Do zabawy przyłączyć może się każdy dorosły mieszkaniec miasta, który ma odrobinę czasu i chęci. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda, ale wygrywa również miasto. A finansowe wsparcie popłynie do dwóch organizacji. Jeśli lubisz pomagać zwierzętom, wspierać dzieci, to tym bardziej warto wziąć udział w zabawie!

Konkurs organizowany jest z okazji jubileuszu działalności Szkół Pascal. Sekretariat szkoły w naszym mieście znajduje się w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 9.
Pascal już od ponad 10 lat umożliwia zdobycie zawodu w rok bądź dwa lata. Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę olimpiadamiast.pl – nim zaczniemy grać, należy wybrać jedno z miast. Gramy dla Legnicy, więc wybieramy Legnice. A później już tylko pokonujemy przeszkody na torze. W każdej grze uczestnik zdobywa punkty, które powiększają pulę miasta i jego. Punkty można zdobywać od 10 czerwca 2021 r. do 10 sierpnia 2021 r. Uczestnik, który zbierze najwięcej punktów, otrzyma konsolę Xbox Series S. Gracze, którzy zajmą, dzięki swojej punktacji, od II do X miejsca zostaną nagrodzeni zestawem: gra Monopoly, zniżka 50% na kurs jednoroczny zawodowy oraz zestawem gadżetów Szkoły Pascal.

Natomiast miasto, które będzie miało najwięcej punktów, dostanie nagrodę pod postacią wsparcia dla dwóch organizacji. W naszym mieście, jeśli wygramy, organizator przekaże po 3000 zł dla Domu Dziecka w Golance Dolnej oraz dla Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami w Jaworze.
Wzięcie udziału w konkursie nie kosztuje nic poza czasem poświęconym na grę. A warto grać często i dużo, bo dzięki temu dwie organizacje w Legnicy mogą otrzymać finansowe wsparcie. Dobrym pomysłem jest ściągniecie aplikacji – Pascal Szkoły za darmo! bo również w niej znajdzie się przekierowanie do strony olimpiadamiast.pl Gramy gdy tylko mamy czas, bez względu na miejsce.

Źródło: Pascal. Federacja Niepublicznych Placówek Oświatowych sp. z o.o.

FOT. PASCAL

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

httpssanikom.festiwal.abrys.pl – Opera 21.06.2021 082152.bmp

Festiwal online – odpad surowcem przyszłości

Read More →