Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Ochładzamy ceny w Play City

Przez   /   11/07/2019  /   No Comments

Park Rozrywki Play City znajdujący się na II piętrze Galerii Piastów wprowadził do swojej oferty tzw. Karty Przedpłacone, które pozwalają bawić się więcej wydając jednocześnie mniej pieniędzy. Na czym to polega ? Od początku wakacji dostępne są karnety, dzięki którym ma się do wydania 100zł na strefach Play City płacąc za kartę jedynie 60 zł – pozostała kwota dodawana jest formie bonusu. Środki dostępne na karcie, można wykorzystać w okresie trzech miesięcy od daty zakupu.

Play City to największe tego tupu centrum rozrywki w naszym regionie, które łączy w sobie park zabaw dla dzieci oraz piękne salki urodzinowe dla dzieci i młodzieży,  w których każdy może złapać oddech i spędzić wspólnie radosne chwile z bliskimi.

 

Każdego dnia na odwiedzających czeka masa atrakcji: m.in. sala zabaw, małpi gaj, arena laser tag, tor z mini gokartami elektrycznymi, ścianka boulderingowa, salka disco i nie tylko. Na terenie Play City działa również Składnica Szyfrów, czyli co raz bardziej popularne pokoje zagadek.

 

Szczegółowe informacje dostępne w biurze Play City lub na stronie internetowej www.parkplaycity.pl.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 126 dni temu dnia 11/07/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 11, 2019 @ 2:16 pm
  • W dziale: rozrywka, styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

pobrane

Razem „Pomagamy jak umiemy” – i dobrze nam idzie!

Read More →