Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Nowy wyjątkowy pokaz specjalny fontanny w Legnicy

Przez   /   21/09/2023  /   No Comments

Sezon pokazów specjalnych: woda, światło, dźwięk na legnickiej fontannie w parku Miejskim zostaje przedłużony do końca września!

Pokazy specjalne to widowiskowe spektakle, które łączą w sobie piękno wody, kunszt świateł, oraz niezwykłe efekty dźwiękowe, tworząc niezapomniane chwile dla widzów. To opowieść, która ukazuje się na tle tańczących wodnych kaskad i barwnych świateł, tworząc magiczną atmosferę, która trafia do serc wszystkich obecnych.

Wiadomość o przedłużeniu sezonu pokazów wodnych w Parku Miejskim do końca września z pewnością ucieszy wielu mieszkańców. Przypominamy, że obecnie pokazy odbywają się co piątek i sobotę o godzinie 19.40, dając mieszkańcom i turystom możliwość spędzenia wieczoru w niezwykły sposób.

A to jeszcze nie koniec niespodzianek! Na zakończenie sezonu, 30 września, przygotowano wyjątkowy pokaz specjalny związany z 70-leciem istnienia Huty Miedzi Legnica. Czego możemy się spodziewać? To niespodzianka! Koniecznie bądźcie z nami 30 września w parku Miejskim.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 68 dni temu dnia 21/09/2023
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 21, 2023 @ 6:00 pm
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Surtarang (fot. Przemek Banaś)

Mantry. Koncert Surtarang i Muon w Akademii Rycerskiej

Read More →