basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Nowy sklep Action w Jaworze! Będziemy świętować tysięcznego pracownika!

Przez   /   27/02/2020  /   No Comments

W czwartek, 27 lutego 2020 r., sieć dyskontów niespożywczych Action, oferująca klientom szeroki,często zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku w przystępnych cenach, otworzy swój nowy sklep w Jaworze, w województwie dolnośląskim. To 62 sklep naszej sieci, która zatrudnia już 1000 pracowników w całej Polsce. Z tej okazji zapraszamy na wspólne świętowanie!– mówi Sławomir Nitek, Dyrektor Generalny Action Polska.

Sklep Action w Jaworze, o powierzchni ok. 1000 mkw. będzie zlokalizowany przy ul.Słowackiego 43a. Klienci znajdą tu około 6000 produktów w 14 różnych kategoriach, obejmujących m.in. higienę osobistą, środki czystości, wyposażenie domu, dekoracje, rozrywkę, zabawki, majsterkowanie (DIY) oraz rzemiosło. Ponad 2000 artykułów będzie można kupić za mniej niż 5 zł!

– Sklep w Jaworze zapewni naszym klientom wygodne zakupy i łatwy dostęp do produktów. Cieszymy się, że możemy im to zaoferować– mówi Sławomir Nitek. Action w Jaworze zatrudni 15 osób, dla klientów jest dostępny parking. Godziny otwarcia to 9:00 – 21:00 w dni powszednie i soboty oraz 9:00 – 20:00 w niedziele handlowe.

Dzięki otwarciu sklepu w Jaworze, Action wzmocni swoją obecność na południu Polski. – Koncept Action jest bardzo dobrze przyjmowany i doceniany przez Polaków. Stawiamy na produkty wysokiej jakości w najniższych, możliwych cenach i szeroki asortyment, zmieniający się co tydzień. W naszych sklepach nigdy nie jest nudno – podkreśla Sławomir Nitek. Celem Action na kolejne lata jest otwarcie wielu nowych sklepów, dzięki czemu będziemy bliżej naszych klientów.Chcemy, aby każdy mógł podnosić komfort swojego życia, niezależnie od tego, jakim budżetem dysponuje.

Sieć Action weszła do Polski w październiku 2017 roku, uruchamiając sześć sklepów, które szybko zyskały popularność. Firma posiada swoje biuro w Katowicach i centrum dystrybucyjne w Osłej na Dolnym Śląsku.

O ACTION

Action to szybkorozwijającasięmiędzynarodowasiećdyskontówniespożywczych z ponad 1400 sklepami w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii i Polsce. We wszystkich krajach zatrudnia ponad 50 000 osób. W 2018 roku całkowita sprzedaż netto wyniosła 4,2 mld euro. Około jedna trzecia z ponad 6000 produktów w sklepach Action jest częścią standardowego asortymentu. Cała reszta szybko się zmienia, a dodatkowo każdego tygodnia firma wprowadza na półki ponad 150 nowych artykułów. Asortyment obejmuje produkty z 14 kategorii: dekoracje, DIY, zabawki i rozrywka, hobby, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, ogród, pranie i sprzątanie, żywność i napoje, pielęgnacja ciała, zwierzęta domowe, sport, odzież i pościel. Action oferuje wiele różnych marek, zarówno tych znanych, jak i własnych. Firma może zagwarantować swoim klientom niskie ceny ze względu na dużą skalę i efektywność zakupów, optymalną dystrybucję oraz racjonalną politykę kosztową w całej organizacji. Action nie godzi się na jakiekolwiek ustępstwa względem jakości, bezpieczeństwa ani warunków produkcji oferowanych artykułów. Polityka Etycznego Pozyskiwania Action zapewnia odpowiedzialne podejście do produkcji, zarówno pod względem społecznym, jak i środowiskowym.

Więcej informacji na: https://www.action.com/pl-pl

Action prowadzi obecnie 62 sklepy w Polsce i zatrudnia tu ponad 1000 osób.

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

ROSS-LOGO-CLAIM_2_522c8817-92f3-43cd-8680-acc087df49cc

Rossmann przekaże ponad 82 tys. kremów do rąk szpitalom walczącym z koronawirusem

Read More →