AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Nocny rozbój w Legnicy. 33-latek groził nożem na ulicy

Przez   /   08/10/2019  /   No Comments

Policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca Legnicy, który napadł z nożem na przechodnia i zabrał mu telefon komórkowy oraz pieniądze. Grozi mu od 3 do 12 lat pozbawienia wolności. 

Do rozboju doszło w piątek po godz. 23 na jednej z legnickich ulic. Sprawca miał nóż. Posługując się nim, skradł napadniętemu mężczyźnie komórkę oraz gotówkę. Obrabowany zgłosił zdarzenie w legnickiej komendzie policji, a dzień później podejrzany o rozbój 33-latek już został ustalony przez kryminalnych i zatrzymany.

- Mężczyzna usłyszał już zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Sąd Rejonowy w Legnicy na wniosek Prokuratury Rejonowej w Legnicy zastosował wobec 33-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy – informuje sierż. szt. Anna Tersa z Zespołu Prasowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

 

FOT. PIXABAY.COM

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 241 dni temu dnia 08/10/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 8, 2019 @ 2:52 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

KD03-1024x683

Czy Koleje Dolnośląskie stać na hybrydowe pociągi?

Read More →