Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Sobota ze sportem i pluszowym misiem w Legnicy

Przez   /   23/11/2023  /   No Comments

Urząd Miasta oraz Klub Sportowy „Konfeks” serdecznie zapraszają legniczan na kolejną odsłonę sportowo-integracyjnych spotkań w ramach programu „Zdrowa Legnica. Zdrowie w każdym wieku”, organizowanych we współpracy z KGHM Polska Miedź S.A. Młodych uczestników i ich opiekunów, którzy w sobotę, 25 listopada br. pojawią się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 16 przy ul. Tatrzańskiej czeka sobota pełna aktywności, radości i zdrowego stylu życia.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 13.00. Zainicjują go gry i zabawy z piłką nożną dla dzieci do 12 lat. W godz. od 15.00 do 18.00 uczestnicy spotkają się z żywą maskotką – misiem Kung-Fu Panda, będą mogli wziąć udział w animacjach taneczno-muzycznych oraz grach wielkoformatowych. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji. Będzie malowanie twarzy, modelowanie balonów, ćwiczenia z zakresu tenisa stołowego i porady dietetyczki.

Organizatorzy namawiają, by dołączyć do sportowej społeczności, spędzić czas aktywnie z rodziną i cieszyć się zdrowym stylem życia! Wszystkie wydarzenia są otwarte dla mieszkańców Legnicy w każdym wieku. Wstęp jest bezpłatny.

Sportowe i prozdrowotne spotkania w SP 16 kontynuowane będą 17 grudnia br (niedziela).

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

1200X1200_KUPON

Witaj w Rossmannie – otwórz apkę, a coś dostaniesz!

Read More →