AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Nie będzie w Złotoryi Targów Edukacyjno-Zawodowych

Przez   /   18/09/2023  /   1 Comment

Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi przerwał przygotowania do zapowiadanych na przyszły miesiąc Targów  Edukacyjno-Zawodowych. Z przyczyn organizacyjnych impreza się, niestety, nie odbędzie. Poniżej publikujemy komunikat PUP w tej sprawie.
Z przykrością informujemy, że z przyczyn organizacyjnych jesteśmy zmuszeni odwołać tegoroczne Targi Edukacyjno-Zawodowe w Złotoryi, które pierwotnie miały się odbyć w 20 października. Chcielibyśmy podziękować wszystkim Wystawcom za wykazaną gotowość i rozpoczęte przygotowania do tego wydarzenia.
Trudności organizacyjne, które niestety nie mogą być pokonane w ustalonym terminie, zmuszają nas do podjęcia tej trudnej decyzji. Jednakże chcielibyśmy Was zapewnić, że nieustannie pracujemy nad poprawą naszej zdolności organizacyjnej, aby przyszłe wydarzenia były jeszcze lepiej przygotowane i bardziej udane.
Serdecznie zapraszamy Was do udziału w naszych wiosennych Targach Pracy, które odbędą się w marcu 2024 roku. Będzie to doskonała okazja, aby zaprezentować swoją ofertę związaną z rynkiem pracy, znaleźć potencjalnych pracowników, nawiązać wartościowe kontakty biznesowe.
Za wszelkie niedogodności związane z odwołaniem tegorocznych targów serdecznie przepraszamy i dziękujemy za Wasze zrozumienie. Liczymy na dalszą owocną współpracę i cieszymy się na nadchodzące wydarzenia w marcu 2024 roku.
Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie dodatkowych informacji, prosimy o kontakt. Chętnie służymy pomocą i odpowiedzią na Wasze pytania.
Źródło Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi
FOT. PIXABAY.COm
    Drukuj       Email

1 komentarz

  1. do lustrator pisze:

    Może napiszą jakie to trudnosci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

charset=Ascii

Pijany kierowca z dzieckiem, metą i lewymi tablicami

Read More →